У поліції Києва пояснили. чому досі перевіряють авто на блокпостах

Завдяки таким оглядам щодня із незаконного обігу вилучаються наркотики, зброя, вибухівка
У поліції Києва пояснили. чому досі перевіряють авто на блокпостах
1 Квітня 2023, 19:20
читать на русском

Перевірки автотранспорту на блокпостах є необхідними стабілізаційними і профілактичними заходами заради безпеки у Києві та столичному регіоні.

Про це начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов пояснив у Телеграмі.

Періодично бачу в соціальних мережах обурення деяких громадян причиною зупинки автотранспорту і перевіркою на блокпостах силами оборони і поліцією, наголошую черговий раз - це необхідні стабілізаційні і профілактичні заходи заради безпеки у столиці та столичному регіоні", - заявив Нєбитов.

Практично щодня із незаконного обігу вилучаються наркотики, зброя, вибухівка, встановлюються особи, які перебували в розшуку, або які потребують додаткової перевірки спеціальними службами, зауважив він.

Якщо під час таких перевірок відносно вас вчинено незаконні дії, відразу повідомляйте на 102 або до іншого правоохоронного органу", - порадив Нєбитов і закликав не робити передчасних висновків в соцмережах.

"Пам’ятайте, що безпека і правопорядок - це наша спільна справа і вона стосується кожного. Рік тому росіяни теж, так і не зрозуміли "причину остановки", - наголосив керівник поліції Київщини.

Нагадаємо, у зв'язку зі скороченням комендантської години у Києві з 26 березня громадський транспорт працює на годину довше.

Читайте також

1