У Житомирській області СБУ затримала агента російських спецслужб - відео

Чоловік збирав інформацію про військові частини регіону для ворога
У Житомирській області СБУ затримала агента російських спецслужб - відео
Фото: ssu.gov.ua

Контррозвідники Служби безпеки України затримали агента ФСБ РФ у Житомирській області. Ним виявився місцевий житель, який за завданням російської спецслужби, на матеріальній основі, збирав розвідувальні дані про військові частини регіону.

Про це повідомила пресслужба СБУ.

Співробітники спецслужби задокументували, що на виконання завдання російських кураторів агент мав:

  • провести відеознімання двох військових об’єктів;
  • зібрати інформацію про керівний склад військових підрозділів, включаючи компрометувальні дані;
  • встановити місця проживання військовослужбовців.

Чоловік встиг підготувати схеми територій військових частин і місця розташування контрольно-пропускних пунктів. Зібрану інформацію мав передати відпрацьованими електронними каналами.

Фото: ssu.gov.ua

Під час обшуків за місцем проживання агента правоохоронці вилучили засоби зв’язку із представниками ФСБ РФ. Затриманий визнав факт співпраці з російською спецслужбою і надав свідчення щодо своєї протиправної діяльності.

Фото: ssu.gov.ua

Слідчі СБУ повідомили чоловіку про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

Нагадаємо, що контррозвідка Служби безпеки України викрила учасника незаконних збройних формувань "ДНР". Він надав важливі свідчення про російську збройну агресію в Україні.

Читайте також