У зоні ООС загинув багатодітний 37-річний майор Богдан Бродовський

Військовий отримав смертельне поранення внаслідок обстрілу бойовиками
Важливо
У зоні ООС загинув багатодітний 37-річний майор Богдан Бродовський
Військовий у зоні ООС на Донбасі Фото: сторінка Міноборони у Фейсбук

Стало відомо ім'я загиблого у понеділок, 5 липня, українського військового.

Про це повідомили на сторінці бригади 93 ОМБр Холодний Яр у Фейсбуці.

Богдан Бродовський Фото: 93 ОМБр Холодний Яр у Фейсбуці

З глибоким сумом повідомляємо про загибель на передовій майора Бродовського Богдана Віталійовича, заступника начальника тилу логістики бригади. Бойовики обстріляли позиції холодноярців, офіцер отримав вибухове поранення несумісне з життям, - йдеться у повідомленні.

Богдан Бродовський Фото: 93 ОМБр Холодний Яр у Фейсбуці

Побратими розповіли, що Богдан Бродовський народився 17 квітня 1984 року. Був кадровим військовим із великим досвідом. Служив у Збройних Силах України з 2002 року.

У 93 бригаді офіцер почав служити ще до початку війни. Був начальником продовольчої служби. Обіймав цю посаду й у перші роки війни. Потім ненадовго звільнявся, відновився у корпусі резерву. Далі повернувся у рідний гарнізон на Дніпропетровщині. І от, зовсім нещодавно, знову почав служити у 93-тій бригаді. Він був спокійним і добрим, люблячим батьком, - розповів його товариш по службі Сергій Олександрович, який очолював групу матеріального забезпечення бригади на початку російсько-української війни.

Богдан Бродовський Фото: 93 ОМБр Холодний Яр у Фейсбуці

Відомо, що загиблий був багатодітним батьком - у нього було четверо дітей, останній син не має і року.

Нагадаємо 5 липня окупанти порушили режим припинення вогню та здійснили обстріл позицій українських захисників. Внаслідок цього загинув український військовослужбовець, ще троє - отримали поранення.

Читайте також

1