Україна підписала з МБРР дві угоди на 411 млн доларів

Гроші направлять на розвиток вищої освіти та на підвищення стійкості енергосистеми
Важливо
Україна підписала з МБРР дві угоди на 411 млн доларів
Підписання угоди про кредит Фото: kmu.gov.ua
13 Вересня 2021, 17:19
читать на русском

Кабінет міністрів України підписав дві угоди з Міжнародним банком реконструкції та розвитку (МБРР) щодо надання позики на розвиток вищої освіти та на підвищення стійкості енергосистеми.

Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Було укладено дві угоди:

• Договір гарантії (Україна — Підвищення стійкості енергосистеми для європейської інтеграції енергомережі (Встановлення гібридних систем з виробництва електроенергії в ПрАТ "Укргідроенерго") між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку, що діє від імені Фонду чистих технологій.

• Угода про позику (Проєкт "Удосконалення вищої освіти в Україні заради результатів") між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку.

Таким чином, Україна отримає 411 мільйонів доларів. З них 200 млн доларів будуть спрямовані на розвиток вищої освіти в Україні, а 211 млн - на підвищення стійкості української енергосистеми для інтеграції в європейську енергомережу ENTSO-E.

Нагадаємо, раніше Міжнародний валютний фонд виділив з резервних активів 2,7 мільярда кредиту для України. Президент України Володимир Зеленський повідомив, що понад 2,7 млрд доларів наша країна отримає безоплатно та без жодних додаткових умов.

Читайте також

1