Зеленський повідомив, на що Україна витратить 2,7 млрд від МВФ

23 серпня країна отримає від МВФ понад 2,7 мільярда доларів
Важливо
Зеленський повідомив, на що Україна витратить 2,7 млрд від МВФ
Зеленський у літаку (Фото: Офіс президента)
3 Серпня 2021, 11:51
читать на русском

Україна отримає від МВФ понад 2,7 млрд доларів безоплатно та без жодних додаткових умов. Президент України Володимир Зеленський повідомив, на які цілі будуть направлені кошти.

Це стане гарним подарунком для нашої країни до 30-річчя незалежності. Ці кошти допоможуть подолати наслідки коронакризи та стимулювати нашу економіку. Я вдячний МВФ та особисто Крісталіні Георгієвій за це рішення, – сказав глава держави, повідомляє його пресслужба.

Зеленський наголосив, що для нашої держави дуже важлива співпраця з МВФ, тому Україна продовжує впроваджувати реформи й виконувати структурні маяки задля отримання нового траншу в межах поточної програми stand-by.

Ми працюємо над завершенням першого перегляду чинної програми Міжнародного валютного фонду та очікуємо місію МВФ у вересні. На цьому я наголосив під час нашої телефонної розмови з пані Крісталіною Георгієвою, – нагадав президент.

Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд виділить з резервних активів 2,7 мільярда кредиту для України. Гроші надійдуть 23 серпня.

Читайте також

1