Українська мережа АЗС запустила можливість розрахунків криптовалютою за пальне

Компанія WOG стала партнером блокчейн-системи Binance Pay
Українська мережа АЗС запустила можливість розрахунків криптовалютою за пальне
Бензин, заправка (фото: ОККО)
1 Жовтня 2022, 15:12
читать на русском

Мережа АЗК WOG стала партнером блокчейн-екосистеми Binance та запустила можливість оплати за пальне криптовалютою через Binance Pay.

Про це йдеться у пресрелізі компанії WOG.

Розрахунок криптовалютою став ще одним альтернативним інструментом для оплати пального. Ним можна скористатися при безконтактному розрахунку за допомогою сервісу WOG PAY у застосунку PRIDE. Інтеграція реалізована у партнерстві з SettlePay, – зазначили у пресрелізі компанії.

Для оплати криптовалютою за допомогою Binance Pay клієнтам WOG потрібно зробити два кроки:

  • обрати покупку пального через систему WOG PAY у застосунку PRIDE;
  • серед запропонованих способів оплати на колонці обрати Binance Pay та підтвердити оплату у мобільному застосунку Binance.

Наша команда працює над тим, щоб пропонувати клієнтам інноваційні продукти та сервіси… Підключення опції з оплати криптовалютою Binance Pay розширить цю лінійку, – зазначив директор Дирекції цифрової трансформації мережі АЗК WOG Олег Кушіль.

Нагадаємо, Binance Pay – безконтактна технологія оплати криптовалютою, що підтримує понад 50 криптовалют і дозволяє всім зареєстрованим користувачам Binance здійснювати миттєві покупки у криптовалюті, розраховуватись за послуги, отримувати та надсилати криптовалюту по всьому світу.

Читайте також

1