Вони поступилися олімпійським чемпіонкам з Китаю
Важливо
Людмила Лузан і Анастасія Четверікова (фото: noc-ukr.org)
7 Серпня 2021, 09:41
читать на русском

Українські каноїстки Людмила Лузан і Анастасія Четверікова фінішували другими на дистанції 500 метрів і принесли Україні срібну медаль.

Про це повідомило Міністерство молоді і спорту України в Telegram.

Українки завоювали історичне "‎срібло" у веслуванні на каное-двійці й вибороли четверту срібну нагороду для України на Олімпійських іграх і п'ятнадцяту нагороду в Токіо загалом.

Каноїстки фінішували із часом 1:57.499 хвилини. Вищий результат тільки у китаянок - 1:55.495 хвилини. Третє місце за Канадою. Їх час - 1:59.041 хвилини.

Зазначається, що змагання з жіночого каное уперше проводилися на Олімпійських іграх. Відповідно, Лузан та Четверікова - перші в історії віцечемпіонки Олімпіади у жіночому каное.

Окрім того, Людмила Лузан - одна з двох каноїсток, які виграли одразу дві медалі в Токіо. У фіналі каное-одиночок на 200 м серед жінок на веслувальному каналі спортсменка фінішувала третьою.

Людмила Лузан і Анастасія Четверікова

Людмила Лузан і Анастасія Четверікова (фото: t.me/oleksiihoncharenko)

Нагадаємо, що український каратист Станіслав Горуна у ваговій категорії до 75 кг завоював бронзову нагороду на Олімпіаді-2020 в Токіо.