Україна отримала ще одну бронзу на Олімпіаді: Лузан здобула перемогу в каное-спринті

Спортсменка третьою фінішувала у змаганні каное-одиночок на 200 м
Важливо
Людмила Лузан Фото: НОК
5 Серпня 2021, 10:05
читать на русском

Українська спортсменка Людмила Лузан здобула дев'яту бронзову медаль для України на Олімпіаді-2020 у Токіо.

Як повідомляє НОК, у фіналі каное-одиночок на 200 м серед жінок на веслувальному каналі спортсменка фінішувала третьою.

Наша землячка Людмила Лузан стала третьою із результатом 47,034 та продовжила медальну традицію, яку започаткував на цій дистанції її тренер, Олімпійський чемпіон Юрій Чебан, - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 4 липня Україна здобула перше золото Олімпіади-2020 - медаль здобув борець Жан Беленюк. У цей же день друге срібло Олімпійських ігор для України здобув борець Парвіз Насібов. А українські синхроністки Марта Федіна та Анастасія Савчук здобули "історичну бронзу" на Олімпіаді у Токіо у змаганнях з артистичного плавання.