"Укрзалізниця" оновила режим пасажирських перевезень у "червоних" зонах

У частині регіонів "червоної" зони немає обмежень на висадку і посадку пасажирів
"Укрзалізниця" оновила режим пасажирських перевезень у "червоних" зонах
Потяг (фото: Вікіпедія)
25 Березня, 20:38
читать на русском

"Укрзалізниця" оновила режим пасажирських перевезень у "червоних" зонах пояснила, в яких областях не встановлені обмеження на висадку і посадку пасажирів.

Про це повідомила пресслужба "Укрзалізниці".

В компанії пояснили, що станом на 25 березня пасажирські перевезення у "червоних зонах" відбуваються за наступними сценаріями.

  • Миколаївська область: до 01.04 включно обмежень висадки-посадки не буде, втім Укрзалізниця разом з МОЗ уважно слідкує за динамікою захворюваності, ситуація може змінитися.
  • Львівська область: висадка та посадка пасажирів у регіоні не обмежена, як мінімум, до 30 березня включно, залежно від динаміки розвитку епідеміологічної ситуації в регіоні.
  • Київ та Київська область: обмежень висадки-посадки немає.
  • Сумська область: обмежень висадки-посадки немає.
  • Одеська область: обмежень висадки-посадки немає.
  • Чернівецька, Івано-Франківська, Житомирська та Закарпатська області: обмеження продажу квитків, а також висадку-посадку у цих регіонах подовжено до 06.04 включно. Водночас Укрзалізниця уважно слідкує за динамікою захворюваності у регіонах і готова як до призначення спецрейсів за погодженням із МОЗ, так і до відновлення повноцінного пасажирського сполучення у цих регіонах.

Читайте також

Також рішенням Державної комісії з ТЕБ та НС від 25 березня Черкаську область не переведено до категорії "червоних зон", а відтак жодних обмежень залізничного руху там не застосовується.


Контекст. Раніше Укрзалізниця повідомила, що не обмежуватиме висадку та посадку пасажирів на поїзди в Києві, Київській, Сумській та Одеській областях.