Укрзалізниця змінила маршрут та графік "Прикарпатського експреса"

Від 4 червня маршрут і графік цього поїзда стали більш зручними
Укрзалізниця змінила маршрут та графік "Прикарпатського експреса"
Експрес, поїзд, Укрзалізниця (фото: УНІАН)

"Укрзалізниця" змінила маршрут руху "Прикарпатського експреса", додала нові зупинки та зручну пересадку до Ужгорода.

Про це повідомила пресслужба компанії.

Зазначається, що "Прикарпатський експрес" № 807/808 сполученням Івано-Франківськ — Ківерці, який почав курсувати 29 травня, вже став справжнім хітом перевезень серед жителів Волині, Галичини та Прикарпаття.

Від 4 червня маршрут і графік цього поїзда стали більш зручними та гнучкими, - йдеться у повідомленні.

УЗ встановила пересадне сполучення за маршрутом Івано-ФранківськСтрийУжгород та зворотно. Так, якісне залізничне сполучення отримають пасажири станцій Сколе, Тухля, Славське, Лавочне, Топорець, Воловець, Свалява, Карпати, Мукачево та Батьово.

Поїзд № 807/808 Івано-Франківськ — Ківерці відправлятиметься з Івано-Франківська о 15:20 і прибуватиме о 17:48 на станцію Стрий. Тут передбачена пересадка на регіональний поїзд № 829/830 Львів — Ужгород, який вирушатиме зі станції Стрий о 17:58 і прибуватиме на станцію Ужгород о 22:22.

Зворотно потяг № 829/830 зупинятиметься на станції Стрий о 09:48, а пересадку до Івано-Франківська доведеться трохи почекати — до 11:02. На кінцеву станцію, до Івано-Франківська, він прибуватиме о 13:38.

Також від 4 червня "Прикарпатський експрес" робитиме додаткові зупинки. Вони передбачені по станціях Рожнятів, Болехів та Кам’янка-Бузька.

Нагадаємо, що "Укрзалізниця" відкрила сполучення Чернігова та Сум з Одесою. Обидва поїзди відправлятимуться ввечері з Сум о 19:34 та з Чернігова о 21:58 і прибуття до Одеси об 11:33.

Читайте також