"Улов" ЗСУ за добу: чотири літаки, один гелікоптер, два БПЛА та дві крилаті ракети

Ряди російських солдатів також поріділі
"Улов" ЗСУ за добу: чотири літаки, один гелікоптер, два БПЛА та дві крилаті ракети
Вертоліт ВПС РФ Фото: facebook.com/mod.mil.rus
28 Березня 2022, 08:29
читать на русском

Генеральний штаб ЗСУ оприлюднив ранкове зведення щодо ситуації на фронті станом на 28 березня.

Стало відомо, що українські захисники продовжують проводити оборонну операцію на Східному, Південно-Східному та Північно-Східному напрямках. Оборонні бої тривають в районах Топольське, Кам'янка, Суха Кам'янка.

Угруповання українських військ ефективно стримує наступ російського ворога на напрямках населених пунктів Гуляйполе та Запоріжжя.

На Авдіївському напрямку українські воїни відбивають штурми російських окупантів в районі населеного пункту Верхньоторецьке.

На Волинському та Сіверському напрямках продовжується проведення оборонних операцій та виконання інших завдань на окремих оперативних ділянках. Ситуація під контролем і суттєво не змінилася.

Угруповання українських сил та засобів оборони міста Києва стримує російського ворога, який намагається прорвати українську оборону з північного заходу та сходу, щоб взяти під контроль ключові дороги та населені пункти.

На півдні основні зусилля Сил оборони України спрямовані на організацію оборонної діяльності в містах Кривий Ріг, Запоріжжя та Миколаїв, утримання окремих ділянок морського узбережжя, захист та оборону критична інфраструктура. У окремих районах тривають завдання зі стабілізації та територіальної оборони.

На Донецькому та Луганському напрямках Об'єднані сили України відбили п'ять нападів ворога РФ за добу. Українські воїни знищили два танки, бойову машину піхоти та одну машину. Російський ворог також зазнав жертв.

Повідомляється, що Повітряні Сили ЗСУ за попередню добу знищили чотири літаки, гелікоптер, два БПЛА різних типів та дві крилаті ракети.

Авіація Повітряних Сил, також була задіяна для завдання ударів по визначених наземних цілях та об’єктах окупантів, - кажуть у Штабі.

Нагадаємо, від початку війни в Україні вже загинуло понад 16 тисяч російських окупантів.

Читайте також

1