В Австрії скасували безкоштовний проїзд для українських біженців

Більшість українців буде змушена купувати квитки на потяги
В Австрії скасували безкоштовний проїзд для українських біженців
Переселенці, біженці Фото: https://www.facebook.com/YurijPoguliajko/
2 Листопада 2022, 17:31
читать на русском

Від 1 листопада в Австрії скасували безкоштовний проїзд для біженців з України.

Про це повідомляє Посольство України в Австрії.

Від початку листопада змінюються правила проїзду для українців залізничним транспортом Австрії (ÖBB). Українці, які вже перебувають в Австрії, мають купувати квитки на потяги. Виключення – лише для тих, хто прибуває до країни вперше. Також від 1 листопада стає платним проїзд у громадському транспорті Відня.

"Від 1 листопада 2022 року безкоштовний квиток для поїздів Австрійською федеральною залізницею (ÖBB) буде доступний одноразово під час першого в’їзду в Австрію (потяги з Бржецлава, Братислави чи Хедьєшалома до пункту призначення в Австрії або для проїзду транзитом через територію Австрії). Квиток для українців, які прибули вперше (Erstankunft Ukraine-Ticket) надаватиметься всім особам з українським паспортом, які прибувають до України через кордони Чехії, Словаччини та Угорщини", - йдеться у повідомленні.

У посольстві уточнили, що цей квиток дійсний протягом 24 годин з моменту видавання для здійснення поїздки до пункту призначення в Австрії або до прикордонних станцій у напрямку Німеччини, Швейцарії або Італії у 2-му класі потягів ÖBB.

Нагадаємо, Австрія планує збудувати та обладнати три медзаклади в України. На першому етапі три проєкти - будівництво та обладнання Національної дитячої лікарні "Охматдит" у Києві, будівництво та обладнання сучасної університетської клініки у Києві та будівництво Національного реабілітаційного центру України у Львові - буде втілено австрійськими компаніями з проєктною вартістю понад 600 млн євро.

Читайте також

1