В центрі Києва обмежать рух транспорту: працюватимуть дорожники

На Володимирському узвозі відремонтують бруківку
В центрі Києва обмежать рух транспорту: працюватимуть дорожники
Ремонт доріг (фото: КМДА)
4 Травня 2022, 06:09
читать на русском

У Києві 4 травня на Володимирському узвозі частково обмежать рух транспорту.

Як повідомили в Київавтодорі, сьогодні дорожники розпочнуть поточний ремонт покриття із бруківки на Володимирському узвозі.

Під час робіт виконають локальний ремонт покриття із бруківки (ліквідація просідань та вибоїн). Під час ремонту рух на узвозі буде частково обмежено, - йдеться у повідомленні.

Обмеження руху на Володимирському узвозі

Тим часом у КМДА повідомили, що дорожні служби міста "продовжують утримувати в належному стані вулично-дорожню мережу столиці".

Зокрема, працівники ШЕУ всіх районів Києва проводять ручне і механізоване прибирання транспортних артерій, тротуарів, підземних пішохідних переходів і зупинкових комплексів, очищають зливоприймачі, вирівнюють та встановлюють антипаркувальні стовпчики, поступово прибирають блоки з проїжджої частини.

Окрім цього, активно проводять експлуатаційний ремонт дорожнього покриття. Так, проведено роботи з ліквідації ямковості на окремих ділянках вулиць Вільямса, Максимовича, Хоткевича, Визволителів, Солом’янській, Глибочицькій, на Харківському та Набережному шосе, інших магістральних вулицях.

Також працівники комунальних служб столиці допомагають прибирати місто Ірпінь, залучаючи техніку ШЕУ окремих районів міста.

1