В Україні хочуть підвищити зарплату службовцям Офісу президента, Верховної Ради і Кабміну

Підвищення також планують чиновникам Конституційного суду, Офісу генпрокурора та апарату РНБО
Важливо
В Україні хочуть підвищити зарплату службовцям Офісу президента, Верховної Ради і Кабміну
Зарплата (Фото з відкритих джерел)
12 Січня 2022, 20:56
читать на русском

Заробітна платня українських чиновників зросте в середньому на 9,3%. Відповідний проєкт постанови вже подали на розгляд Кабміну.

Про це йдеться на сайті НАДС

Проєкт постанови про збільшення окладів держслужбовців Національне агентство України з питань державної служби внесло на розгляд Кабінету міністрів. Підіймати оплату праці планують уже з січня 2022 року.

Головна ціль – починати підвищувати рівень заробітних плат державних службовців, що відповідає програмним документам президента, парламенту та уряду. Наразі мовиться про збільшення в середньому на 9,3 %,
– зазначили у НАДС.

В агентстві мотивували необхідність підвищення рівня зарплати великою кількістю звернень від громадян. Там також сподіваються на підтримку проєкту цієї постанови у чинній редакції.

У НАДС додали, що ця підтримка стосується понад 200 тисяч осіб, які:

  • сумлінно виконують завдання та функцій держави;
  • проводять підготовку документів політики;
  • забезпечують реалізацію законів;
  • надають якісні послуги населенню.

Підвищення зарплати стосується зокрема керівників апарату ВРУ, секретаріату Кабміну, Офісу президента, апарату РНБО, ЦВК, Рахункової палати, Конституційного суду, Офісу генпрокурора.

Нагадаємо, Володимир Зеленський упродовж 2021 року на посаді президента заробив 336 тисяч гривень. З цієї суми політик сплатив понад 65 тисяч податків та зборів.

Читайте також

1