В Україні оновили список карантинних зон: яка ситуація в регіонах

Показник госпіталізацій не перевищений лише у трьох областях
Головне
В Україні оновили список карантинних зон: яка ситуація в регіонах
Карантин, українці під час коронавірусу (фото: УНІАН)

Міністерство охорони здоров'я 1 квітня оновило список карантинних зон в Україні. "Червоними" так і залишаються 11 регіонів, "помаранчевими" - 13. Лише одна область - Херсонська - входить до "жовтої" зони карантину.

Про це свідчать дані МОЗ.

До "червоної" зони карантину входять м. Київ, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Чернівецька та Чернігівська області.

"Помаранчевими" залишаються Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька та Черкаська області.

Єдиним регіоном "жовтої" зони є Херсонська область, де один з найнижчих показників госпіталізацій - 42,5, а завантаженість ліжок з киснем становить 16,4 при нормі - 65%.

Показник госпіталізацій не перевищений лише у Кіровоградській (41,6), Луганській (41,9) і Херсонській (42,5) областях.

У Хмельницькій області спостерігається найгірша ситуація з госпіталізаціями - показник становить 122,2. У Києві - 110,1.

Найбільший відсоток завантаженості ліжок з киснем у Києві - 84,3% при нормі 65%. Також цей показник перевищено у Житомирській (71,1%), Київській (69%), Львівській (70.9%), Миколаївській (69,9) та Одеській (65,4%) областях.

Читайте також

Нагадаємо, що 17 569 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на перше квітня. Зокрема, захворіли 813 дітей та 486 медпрацівників. Минулої доби до лікарень з ковідом потрапили 5 160 хворих, померла від коронавірусу 421 людина - рекордний показник з початку пандемії.

1