В Україні стартувала реєстрація на іспити для вступу до магістратури

Йдеться про єдиний вступний іспит з іноземної мови
В Україні стартувала реєстрація на іспити для вступу до магістратури
Іспити (Фото: bankruptcy-ua.com)
11 Травня 2021, 23:05
читать на русском

У вівторок стартувала реєстрація на іспити для вступу до магістратури, зокрема на іспит з іноземної мови та єдине фахове вступне випробування.

Сьогодні, 11 травня 2021 року, стартувала реєстрація вступників, які планують складати єдиний вступний іспит з іноземної мови та єдине фахове вступне випробування для вступу до магістратури. ЄФВВ складають вступники на спеціальності "Право" та "Міжнародне право", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що реєстрацію буде здійснюватиме приймальна комісія закладу вищої освіти до 3 червня включно за умови особистої присутності особи, яка хоче брати участь у конкурсному відборі на навчання для отримання ступеня магістра, або дистанційно.

Приймальна комісія перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.

Учаснику після успішної реєстрації (у разі дистанційної реєстрації) надішлють скановану копію екзаменаційного листа на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку вступник виявить помилки, він має звернутися до приймальної комісії.

Нагадаємо, що 10 квітня у більшості областей України пройшло пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2021 року.

1