В Україні успішно випробували некеровані ракети РС-80 - Укроборонпром

PC-80 призначена для ураження броньованих цілей, танків, бронетранспортерів, САУ, а також неброньованих наземних цілей та інших цілей
В Україні успішно випробували некеровані ракети РС-80 - Укроборонпром
Ракета РС-80 Фото: Укроборонпром

Державна компанія "Артем", що входить до складу Укроборонпрому, завершила випробування першої партії некерованих авіаційних ракет РС-80, виготовлених для потреб державного замовника – Міноборони України.

Про це повідомляє пресслужба концерну.

Вогневі випробування пройшли успішно, підтвердивши відповідність продукції технічним вимогам та високим стандартам якості. Вироби готові до дострокової передачі замовнику. В компанії очікують збільшення державного замовлення на даний перспективний вид боєприпасів, - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, PC-80 – некерований реактивний снаряд повітряного базування з кумулятивно-осколковою бойовою частиною. Призначений для ураження броньованих цілей, танків, бронетранспортерів, САУ, а також неброньованих наземних цілей, ракет, пускових установок, радіолокаційних станцій, літаків на стоянках, живої сили противника, фортифікаційних споруд та інших цілей.

Ракети РС-80 можуть застосовуватися не тільки для комплектації авіації, а також у складі озброєння перспективних наземних платформ, і навіть на десантно-штурмових катерах.

Державна акціонерна холдингова компанія "Артем" — виробник авіаційних керованих ракет класу "повітря-повітря", автоматизованих комплексів для підготовки і технічного обслуговування авіаційних керованих засобів ураження, протитанкових керованих ракет, а також приладів та обладнання для авіаційних літальних апаратів.

Нагадаємо, наприкінці вересня фахівці Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки провели контрольні льотні випробування зенітних керованих ракет до зенітного ракетного комплексу С-300В1.

1