В Україні запрацював сервіс "е-Ветеран" - відео

За допомогою цього сервісу можна буде зокрема замовити путівки або скористатися послугами психолога
В Україні запрацював сервіс "е-Ветеран" - відео
Ветерани АТО (Фото: АрміяInform)
24 Лютого 2021, 19:53
читать на русском

В Україні запустили інформаційно-довідкову систему "е-Ветеран". Тут зібрали інформацію про доступні для ветеранів послуги з психологічної підтримки і санаторно-курортного лікування.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства у справах ветеранів.

Система складатиметься з кількох модулів. Сьогодні представили перший із них - з інформацією про санаторно-курортні установи і суб'єкти надання послуг з психологічної реабілітації, які працюють з ветеранами.

Для нас важливо, щоб ця система була досконалою і користувачі були задоволені роботою сервісу. Цього можна досягти тільки отримавши відгуки після тестування системи користувачами. Тому закликаю ветеранів до комунікації і зворотного зв'язку. Давайте разом покажемо приклад державно-громадського партнерства, яке зміцнить нашу ветеранську громадськість і поліпшить якість ветеранських послуг, - розповіла міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна.

Сервіс доступний за адресою https://sis.mva.gov.ua.

Нагадаємо, 5 лютого на виплати учасникам АТО та їхнім сім'ям уряд виділив 13,8 млн гривень. Гроші отримають рідні трьох загиблих воїнів та 21 військовий, якого було поранено в зоні ООС.

1