В Україні збільшать виплати дітям з інвалідністю: рішення Ради

Виплати стосуються дітей до 18 років
Важливо
В Україні збільшать виплати дітям з інвалідністю: рішення Ради
Інвалідність фото: pexels
21 Травня 2021, 13:33
читать на русском

Верховна Рада ухвалила у другому читанні законопроєкт, яким на 50% збільшить розмір соціальної допомоги дітям з інвалідністю, які постраждали від вибухонебезпечних предметів.

Про це йшлось на засіданні ВР.

Законопроект №3573 "Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю" підтримали 305 нардепів.

Розмір державної соцдопомоги на дітей з інвалідністю у віці до 18 років, інвалідність яких пов'язана з пораненням або іншим ушкодженням здоров'я від вибухонебезпечних предметів, з урахуванням усіх надбавок, підвищень та інших доплат, у тому числі передбачених КМУ, підвищується на 50 відсотків розміру держсоцдопомоги на дітей з інвалідністю у віці до 18 років, - йдеться в законі.

Зазначається, що зв'язок інвалідності з пораненням або іншим ушкодженням здоров'я від вибухонебезпечних предметів, отриманим дитиною, будуть встановлювати лікарсько-консультативні комісії закладів охорони здоров'я у порядку, визначеному урядом.

Нагадаємо, що за результатами досліджень Датської Ради у справах біженців, 111 дітей отримали поранення від мін або вибухонебезпечних предметів.

1