В Україну доставили 100 тисяч доз вакцини від COVID-19 Janssen

Вакцина розподілена та доставлена у 21 область та місто Київ
Головне
В Україну доставили 100 тисяч доз вакцини від COVID-19 Janssen
Вакцина Фото: t.me/kyiv_pro_office/837
22 Серпня 2022, 12:32
читать на русском

В Україні доставили 100 тисяч доз векторної вакцини від COVID-19 Janssen (Jcovden).

Про це повідомили в МОЗ у Facebook.

Дитячий фонд ООН UNICEF Ukraine доставив в Україну 100 000 доз векторної вакцини від COVID-19 Janssen (Jcovden) в межах міжнародної ініціативи COVAX. Вакцина розподілена та доставлена у 21 область та місто Київ, - йшлося в повідомленні.
Зазначили, що десять тисяч доз вакцини отримала Дніпропетровська область. Своєю чергою Харківська - шість тисяч, Чернівецька - п'ять тисяч, Київська та Львівська - по чотири тисячі.

Janssen – це векторна вакцина, розроблена фірмою Janssen, якою володіє компанія Johnson&Johnson. Має торговельну назву Jcovden. Вакцина містить знешкоджений аденовірус людини, в який вмонтовано ДНК, що кодує шипоподібний білок вірусу SARS-CoV-2. Потребує температури зберігання від +2 до +8 С. Призначена вона для людей віком від 18 років. В Україні для первинного курсу вакцинації вводять одну дозу, - пояснили в МОЗ.

У МОЗ наголосили, що від початку війни Україна отримує вакцини від коронавірусу тільки безкоштовно у межах COVAX – міжнародної ініціативи, яка сприяє доступу до ефективних і безпечних вакцин від COVID-19 для всіх країн.

Нагадаємо, в Україні карантин та надзвичайну ситуацію в Україні через COVID продовжили до кінця року.

Читайте також

1