Від 30 вересня Фінляндія заборонила в'їзд російських туристів

Втім, є винятки для в'їзду
Від 30 вересня Фінляндія заборонила в'їзд російських туристів
Фінляндія Фото: istockphoto
30 Вересня 2022, 11:00
читать на русском

Від 30 вересня Фінляндія почала обмежувати туристичні візи для громадян Росії, які, тікаючи від мобілізації у своїй країні, масово виїжджають за кордон.

Про це повідомляє Euronews.

Після набуття чинності відповідного рішення кабінету міністрів Фінляндії, в закордонному паспорті російського туриста, якому відмовляють у в'їзді, буде зроблено відповідну позначку, а сама віза фактично анулюється.

Обмеження не стосуються росіян, які в'їжджають до країни з гуманітарних причин. Виняток зроблено для росіян, які прибувають до Суомі за сімейними обставинами, у зв’язку із навчанням, роботою або на лікування. Заборона не перешкоджатиме поїздкам з метою забезпечення національних інтересів чи виконання міжнародних зобов'язань.

Візові центри Фінляндії продовжуватимуть приймати від росіян заяви на гуманітарні візи. За інформацією посольства Фінляндії в росії, прийом візових заяв буде дуже обмеженим.

За словами міністра закордонних справ Фінляндії Пекка Хаавісто, рішення ухвалене через "загрози міжнародним відносинам Фінляндії". До подібних заходів Гельсінкі підштовхнув, за його словами, зростання кількості громадян рф, які в'їжджають до країни.

Читайте також

1