Виганяють, грубіянять та б'ють: популярний пляж в Одесі втрапив у скандал

Відпочивальників просто почали виганяти на інший пляж
Виганяють, грубіянять та б'ють: популярний пляж в Одесі втрапив у скандал
Пляж, шезлонги Фото: Pexels
27 Серпня 2021, 04:07
читать на русском

На одеському пляжі Bright on beach стався скандал через оренду шезлонгів. Зокрема сім'ї з дітьми відмовились продавати лежак та запропонували йти на інший пляж.

Про це повідомила відпочивальниця в Facebook-спільноті "Чорний список Одеси".

Жінка розповіла, що інцидент трапився на пляжі Bright on beach. При цьому такого антисервісу і хамського відношення не зустрічали на жодному пляжі Одеси.

На пляж сім'я з дітьми прийшли вранці у неділю, 23 серпня.

Хотіли взяти один шезлонг з парасолькою, тому що два шезлонги не беремо вже виходячи з особистого досвіду, коли йдемо з дітьми. Чоловік дивиться за дітьми і лежати йому ніколи, я відпочиваю на шезлонгу, потім можемо помінятися. Але! Шезлонг нам продати відмовили, і запропонували піти на сусідній пляж, - написала жінка.

Причиною відмови стало те, що керівництво нібито забороняє продавати один лежак на двох людей. При цьому сказали: "Не подобається - йдіть на сусідній пляж".

Як можна так ставитися до своїх відвідувачам? Що це за правила такі? На будь-якому пляжі міста я можу купити послугу (один шезлонг або десять), а тут немає, - додала відпочивальниця.

У коментарях користувачі соцмережі зазначили, що це вже не перший випадок такої нахабної поведінки працівників цього приватного пляжу. Зокрема тут людей б'ють, виганяють та грубіянять.

Нагадаємо, що у курортному Бердянську відпочивальники побились просто у морі через медуз. У соцмережах бійку назвали "тренуванням сумоїстів", а учасників "збірною ветеранів по сумо".

Читайте також