"Війська РФ - найСИНІша армія світу": окупанти постійно пиячать, особливо керівництво (відео)

Російські солдати все частіше хочуть втікати
"Війська РФ - найСИНІша армія світу": окупанти постійно пиячать, особливо керівництво (відео)
Російські військовополонені / Фото з Telegram-каналу “Груз200”
15 Березня 2022, 05:03
читать на русском

Російські окупанти, особливо їхнє керівництво, постійно пиячить, а війська РФ - найсиніша армія світу.

Про це повідомив речник Служби безпеки України Артем Дехтяренко у Facebook, зазначивши, що принаймні так про своїх "колег" каже один із путінських загарбників

Это конченная организация: все бухие, все синие и всем по*уй, что всех нас сейчас раз*шат тут на*й. Гарахин синий, Золотской – синий, командир полка синий. Все синие, на**й, - каже російський солдат.

У такій відвертій манері російський окупант не лише характеризує ситуацію у своєму підрозділі, але й зізнається у планах на дезертирство: ухвалив рішення "*ашити" разом з пораненим старшиною та призовниками, яких "тут нет" і яких терміново евакуюють через загрозу ракетного удару.

Крім цього, командир полку викликає у нього ще менше довіри. Мало того, що той завжди "синій", то ще й у полку чи не найбільша кількість полонених, а з 60 танків залишилося 18. Тож дивується, за що командиру достроково вручили звання полковника і героя РФ.

Що ж, яка країна, такі й герої. Тож гуртуємо наші ряди, щоб змести з України загарбників, яких називали однією з найсильніших армій світу! Бо і самі вони вважають себе лиш найСИНІшими, - зазначив Дехтяренко.

Нагадаємо, що "велика армія" Путіна потрохи перетворюється на армію дезертирів. Деякі вояки тікають, навіть не дочекавшись обіцяної щомісячної зарплати.

Читайте також

1