Військовий парад на Хрещатику у Києві: онлайн трансляція

Урочистості з нагоди 30-річчя Незалежності України розпочнуться о 10.00
Головне
Військовий парад на Хрещатику у Києві: онлайн трансляція
Парад на День Незалежності (Фото: Defence express)
24 Серпня 2021, 08:26
читать на русском

24 серпня о 10.00 у Києві розпочинається військовий парад з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.

Хрещатиком та Майданом Незалежності проїде військова техніка сил безпеки і оборони України та держав-партнерів. Загалом у військовому параді візьме участь близько 5 тисяч представників сектору безпеки і оборони. Більшість військовослужбовців у розрахунках — це учасники бойових дій.

Вперше участь у параді візьмуть собаки прикордонників.

На параді до Дня Незалежності України також представлять нові роботизовані платформи та шасі.

Також відбудеться авіапарад - у складі повітряної колони сил безпеки та оборони та збройних сил країн-партнерів. Особливістю повітряного параду стане одночасна участь авіації Повітряних сил Сухопутних військ, ВМС, ДПСУ, Нацгвардії, Нацполіції, ДСНС, ДП "Антонов" і держав-партнерів.

На річці Дніпро у Києві відбудеться "водний парад" - урочисте проходження катерів та проліт авіації, повітряний і морський показ озброєння та військової техніки.

Трансляцію параду можна буде спостерігати на усіх центральних телеканалах. Також транслюватимуть дійство в холі Центрального вокзалу у столиці, залі очікування для військовослужбовців, залі очікування для пасажирів Kyiv Boryspil Express, першому та другому залах підвищеного комфорту, а також у сервісному центрі.

Нагадаємо, раніше міністр оборони Андрій Таран заявляв, що Україна відійде "від совковості" при проведенні військових парадів.