"Він був до мене добрий": На Закарпатті 11-річна дівчинка завагітніла від вітчима

Чоловік погрожував дівчинці та її матері розправою
"Він був до мене добрий": На Закарпатті 11-річна дівчинка завагітніла від вітчима
Дівчинка фото: НТА
15 Листопада 2021, 18:33
читать на русском

На Закарпатті 11-річна дівчинка завагітніла від свого вітчима. Дитина уже на 9 місяці, скоро стане матір'ю.

Жахливі подробиці дівчинка розкрила в ефірі шоу "Стосується кожного" на телеканалі "Україна".

Спершу дитина вигадала історію, нібито завагітніла від неповнолітнього хлопця, аби захистити справжнього батька своєї майбутньої дитини. Проте згодом вона зізналась, що батьком буде 46-річний чоловік на ім'ї Олександр, який жив з її матір'ю.

Тим часом її мати розповіла, що її співмешканець погрожував їй та усій родині розправою, якщо вона звернеться до поліції. Жінка каже, що чоловік обіцяв "порізати" та "прикопати" усіх, хто буде знати про вагітність 11-річної дитини. До того ж він погрожував, що вб'є й саму дівчинку, якщо вона вийде заміж, поки він буде у тюрмі. Мати про стан свої дочки дізналась аж на 5 місяці.

Сама дівчинка будує плани на майбутнє та вже знає стать своєї дитини. Вона чекає на хлопчика, й хоче назвати його Олександром - на честь вітчима, від якого вона завагітніла.

Крім цього, дитина не вміє ні писати, ні читати, і повертатись до школи не планує, оскільки бачить себе у ролі матері. Також вона вважає, що її вітчим був до неї добрим. Він купував їй кросівки та не ображав, хоча вона бачила, як він жорстоко поводився з її матір'ю.

Стан дівчинки задовільний, лікарі кажуть, що пологи можуть бути складними. Проте, останніми днями дитина почуває себе погано: у неї болять живіт та серце.

Нагадаємо, що на Рівненщині засудили 29-річного чоловіка, який зґвалтував 12-річну дівчинку у 2019 році, а та народила від нього дитину.

Читайте також