Вісім танків, літак та 12 безпілотників знищили за добу українські військові

Розпочалася 32-га доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню
Головне
Вісім танків, літак та 12 безпілотників знищили за добу українські військові
Російська техніка, війна в Україні / Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua
27 Березня 2022, 10:19
читать на русском

Угрупованням Повітряних Сил Збройних Сил України за попередню добу уражено 1 літак, 12 БПЛА різних типів та 2 крилаті ракети. Авіація Повітряних Сил була задіяна для винищувального прикриття військ та об’єктів. Ударна авіація завдала нищівних ударів по визначених командуванням цілях та об’єктах окупантів.

Про це повідомили у Генштабі ЗСУ.

На Донецькому та Луганському напрямках угрупованням Об’єднаних сил відбито 7 ворожих атак. Українськими воїнами знищено 8 танків, 8 одиниць броньованої та 3 - автомобільної техніки противника, один міномет. Втрати загарбників у живій силі уточнюються.

На тимчасово окупованій території автономної республіки Крим, до медичних закладів міста Севастополя щоденно прибуває в середньому від 50 до 100 поранених.

Морально-психологічний стан військ противника залишається низьким. По маршрутах руху російських військових колон по території республіки білорусь відзначаються непоодинокі факти продажу військовослужбовцями палива та провізії, або їх обміну на спиртні напої.

Ворог не полишає спроб здійснити поповнення втрат автомобільної техніки та налагодити тилове забезпечення своїх бойових частин. Окупанти продовжують тероризувати та залякувати місцеве населення на тимчасово зайнятих територіях. Мають місце непоодинокі випадки мародерства, викрадення людей та майна.

Нагадаємо, у НАТО вважають, що за місяць війни в Україні російська федерація втратила до 40 тисяч своїх солдатів.

Читайте також