WOG збільшує ліміти відпуску пального до 40 л на добу, але є умова

Заправка однієї автівки з кількох карток PRIDE за один візит заборонена
Важливо
WOG збільшує ліміти відпуску пального до 40 л на добу, але є умова
АЗС WOG Фото: facebook.com/azkWOG
2 Червня 2022, 21:57
читать на русском

Мережа АЗК "WOG" збільшує ліміти відпуску пального для готівкових клієнтів до 40 л на добу, але виключно в бак авто.

З 03 червня 2022 року вступають в дію нові правила відпуску пального на АЗК WOG, повідомляє пресслужба компанії у Facebook.

Для придбання пального за готівку чи оплату покупки банківською карткою лишається обов’язковою наявність картки PRIDE, - йдеться у повідомленні.

Відповідно до оновлених правил встановлюються наступні ліміти:

  • 20 л пального на добу – при готівковому розрахунку чи оплаті банківською картою, за умови наявності номера телефону, на який зареєстрована картка лояльності PRIDE.
  • 40 л пального на добу – при готівковому розрахунку чи оплаті банківською картою, за умови наявності застосунку PRIDE за QR-кодом із цього застосунку. Завантажити на телефон застосунок PRIDE і пройти там реєстрацію ви можете в будь-який момент (лінк: https://myapp.wog.ua/)
  • 40 л пального на добу - при отоваренні пального, придбаного заздалегідь на гаманець PRIDE.

У WOG наголосили, що заправка однієї автівки з кількох карток PRIDE за один візит заборонена.

Для безготівкових клієнтів встановлюється ліміт в 40 л пального на добу по талонах, а за паливними картками – індивідуально, відповідно до ліміту самої картки, - додали у компанії.

З 3 червня 2022 року відпуск пального дозволений виключно в бак авто, відпуск пального в каністри можливий тільки для спецтранспорту за окремим погодженням.

Ці зміни введені для забезпечення рівних умов доступу до пального всім клієнтам, щоб зменшити необхідність повторних заправок авто та черг на АЗК, а також мінімізувати спроби спекуляцій з пальним.

Нагадаємо, що українські АЗС змінили вартість усіх видів пального, зокрема ціни скорегували на бензин, автогаз та дизельне паливо.

Читайте також