З 24 жовтня Чернівецька область посилює карантин: що під забороною

Сертифікат про вакцинацію буде потрібен навіть в транспорті
Головне
З 24 жовтня Чернівецька область посилює карантин: що під забороною
Коронавірус, карантин, люди у захисних масках Фото: УНІАН
24 Жовтня 2021, 10:05
читать на русском

З 24 жовтня Чернівецька область посилює карантинні заходи. Зокрема, без сертифіката про вакцинацію або ПЛР-тесту не можна скористатися громадським транспортом, потрапити в кафе чи в спортзал.

Про це повідомила пресслужба Чернівецької обласної державної адміністрації.

Таку рішення ухвалила обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на засіданні, 23 жовтня.

Ми за крок до "червоної зони". З кожним днем на Буковині показник захворюваності на коронавірус зростає. Уникнути повного локдауну ми можемо, лише посиливши карантинні заходи, – сказав голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.

Комісія ТЕБ та НС пропонує дозволити відвідування закладів громадського харчування, спортивних, культурних, розважальних та інших установи лише за наявності сертифіката про вакцинацію, або документу, що свідчить про одужання від COVID-19. Підходить також ПЛР-тест чи експрес-тест, який чинний 72 години.

Такі обмеження стосуються й громадського транспорту, нерегулярних та регулярних перевезень в області.

Крім осіб, які мають один із перелічених вище документів, відвідувати установи спортивного профілю можуть лише спортсмени національних збірних команд України та їхні тренери за умови дотримання санітарних норм.

Заборонено проведення культурних масових заходів, крім роботи автоконцертів, автокінотеатрів тощо. Не можна перебувати у громадських місцях без засобів захисту.

Нагадаємо, що міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що обмеження в Україні щодо COVID-19 можна скасувати у разі вакцинації не менше 70% дорослого населення.

Читайте також

1