За неправильне паркування у Києві евакуйовуватимуть автомобілі

У столиці збільшується кількість порушень ПДР та паркування
За неправильне паркування у Києві евакуйовуватимуть автомобілі
Передплачене паркування (Фото: КМДА)
9 Червня 2022, 06:10
читать на русском

Влада Києва попередила мешканців та гостей столиці про необхідність дотримуватися правил паркування, інакше неправильно припарковані авто евакуйовуватимуть.

Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник нагадав, що у Києві з 16 травня за рішенням Київради відновлено оплату за паркування. Паркування платне у будні з 8:00 до 22:00. В інший час у будні та у вихідні паркування безплатне.

Оплатити за паркування можна через "Київ цифровий". У застосунку оплата нараховується, доки триває паркування, незалежно від місцезнаходження авто.

На муніципальних паркінгах не приймають оплату готівкою. Лише через застосунок. Під час повітряної тривоги інспектори не мають права штрафувати водіїв. Тому не нехтуйте сигналам тривоги, дотримуйтеся правил дорожнього руху, швидкісного режиму у місті та не створюйте аварійних ситуацій, – додав Поворозник.

Він також закликав водіїв пропускали машини з гуманітарною допомогою, поліції, "швидкої" та рятувальників.

Нагадаємо, з 16 травня в Києві відновили оплату за паркування автомобілів. Платне паркування буде лише в будні з 8:00 до 22:00, в інший час та у вихідні припаркувати авто можна безплатно.

1