У Миколаєві Служба безпеки України затримала організаторів угруповання фальшивомонетників
Про це повідомила пресслужба СБУ.
Угруповання займалось виготовленням і збутом на території України великих сум фальшивих американських доларів. Учасники системно виготовляли і збували через особисті зв’язки підроблені банкноти номіналом 100 доларів. Цим вони займались протягом року.
Щомісячний обсяг виробництва підроблених банкнот становив до 100 тисяч доларів США, - йдеться у повідомленні.

Фальшиві долари Фото: ssu.gov.ua
Оперативники спецслужби задокументували реалізацію зловмисниками майже 20 тисяч фальшивих доларів США. Затримали їх згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

СБУ затримала фальшивомонетників у Миколаєві Фото: ssu.gov.ua

СБУ затримала фальшивомонетників у Миколаєві Фото: ssu.gov.ua
У межах кримінального провадження правоохоронці вилучили кліше, за допомогою якого виготовляли фальшиві купюри. Під час проведення слідчих дій також знайшли пістолет іноземного виробництва; підроблені паспорти громадян України; платіжні картки, які були залучені до оборудок; інші докази, що підтверджують їхню протиправну діяльність.

Кліше для підробки грошей Фото: ssu.gov.ua

Паспорти, платіжні карти та валюта Фото: ssu.gov.ua
Учасниками повідомили про підозру за ч. 2 ст. 199 (виготовлення та збут підроблених грошей) Кримінального кодексу України.
Читайте такожУ Дніпропетровській області подружжя виготовляло і збувало фальшиві банкноти номіналом від 100 до 1000 гривень.



