Збірна України здобула перемогу над командою з Ірландії на матчі Ліги націй

Важливо
Збірна України з футболу / Фото: УАФ
9 Червня 2022, 08:25
читать на русском

8 червня збірна України зустрічалася з командою Ірландії у своєму першому поєдинку розіграшу Ліги націй-2022/2023. Синьо-жовті з мінімальним відривом все ж вигризи цю перемогу. Матч закінчився рахунком - 0:1, на користь українців.

Як повідомляє ТСН.ua, рахунок матчу відкрив на 37-й хвилині Тарас Качабара. Футболіст "Славії" закинув м'яч за комірець голкіперу, але арбітри вирішили, що там було положення поза грою і скасували гол.

На початку другого тайму Віктор Циганков все ж забив гол. Вінгер ударом зі штрафного з відскоком від газону закрутив м'яч у дальній кут воріт Ірландії. До кінця матчу суперник так і не зміг відповісти, а синьо-жовті забити.

• Дмитро Різник.

Нагадаємо, що у складі збірної України ще двоє українських футболістів не змогли взяти участь на матчі Ліги націй. Зокрема до воротаря Георгія Бущана та хавбека Тараса Степаненка приєдналися нападник Роман Яремчук та півзахисник Андрій Ярмоленко.

Як розповів головний тренер збірної України Олександр Петраков в інтерв'ю УАФ, Бущан і Степаненко травмувалися.. У Степаненка немає перелому пальця. У Бущана гомілкостоп трохи підвернутий. Їм сказали — 7—10 днів відпочивати.