Зеленський про знищені міста та села: після перемоги відбудуємо все, що зруйновано

В Україні створять програму відбудови держави
Зеленський про знищені міста та села: після перемоги відбудуємо все, що зруйновано
Зруйнований будинок Фото: facebook.com/MNS.GOV.UA
10 Березня 2022, 16:45
читать на русском

Українські міста та села, які знищили російські бойовики, відбудують одразу після перемоги.

Про це заявив президент Володимир Зеленський, передає його пресслужба.

Глава держави повідомив, що доручив уряду розробити спеціальну державну програму для відбудови кожного українського міста, яке постраждало внаслідок російського вторгнення.

Після війни, після нашої перемоги ми відбудуємо все, що зруйновано. Дуже швидко й дуже якісно. Для кожного міста, яке постраждало, буде створена спеціальна державна програма для відбудови. Я вже доручив уряду почати розробку, – сказав він.

За його словами, після реалізації цієї програми Чернігів, Суми, Охтирка, Житомир, Ізюм, Маріуполь та інші українські міста "не бачитимуть навіть сліду від російського вторгнення".

Найкращі архітектори, найкращі компанії, найкращі проєкти – для кожного міст. Я хочу сказати про це на прикладі Харкова. Нашого Харкова, який зараз переживає найстрашніші страждання. Найстрашніші з часів Другої світової війни… Площа Свободи буде такою, що там буватимуть усі – ми, європейці. Полтавський шлях, Білгородське Шосе, вулиця Мироносицька. Обласна дитяча лікарня, Харківський онкоцентр, університет Каразіна, Палац праці, бібліотека Короленка...Ми все відбудуємо, я особисто вам обіцяю, – сказав президент.

Нагадаємо, українці зможуть отримати відшкодування за зруйнований окупантами будинок або квартиру. Заявку на отримання компенсації можна буде залишити в застосунку "Дія".

Читайте також