Зеленський схвалив звільнення переселенців від сплати туристичного збору

Закон визначає право внутрішньо переміщених осіб не сплачувати туристичний збір за тимчасове проживання у місцях, зазначених у довідці про взяття на облік ВПО
Зеленський схвалив звільнення переселенців від сплати туристичного збору
Президент України Володимир Зеленський (фото: з відкритих джерел)

Президент Володимир Зеленський підписав Закон “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо уточнення окремих умов надання пільг із сплати туристичного збору та податку на нерухоме майно”.

Про це повідомляє пресслужба глави держави.

Закон, підписаний Зеленським (досьє Володимира Зеленського), визначає право внутрішньо переміщених осіб не сплачувати туристичний збір за тимчасове проживання у місцях, зазначених у довідці про взяття на облік ВПО.

Також, згідно з документом, не враховуватимуться під час обчислення бази оподаткування фізичних осіб податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, розташовані на тимчасово окупованій території об'єкти нерухомості, які наразі не є об'єктом оподаткування.

“Підписаний закон зменшить негативні наслідки збройного конфлікту та тимчасової окупації територій для внутрішньо переміщених осіб”, - зазначили в ОП.

Нагадаємо, Верховна Рада 17 вересня ухвалила закон щодо звільнення переселенців від сплати туристичного збору за проживання у тимчасових помешканнях.

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 9 жовтня, розподілив субвенції з державного бюджету більш як 4 мільйони гривень для придбання житла внутрішньо-переміщеним особам. Ще 1,7 мільйона гривень виділять на це місцеві бюджети.