Предиткевич Олександр: «Наші друзі та рідні гинуть на війні - і ми не можемо залишатися осторонь»
Інтерв’ю з адвокатом, громадським діячем та засновником Глобального економічного Україно-Іспанського форуму
Президент України Володимир Зеленський запровадив санкції проти ватажків так званих "ДНР" та "ЛНР", а також "голови" окупованого Криму.
Про це йдеться на сайті Офісу президента.
Зазначається, що під санкції потрапили:
Санкції включають блокування активів, припинення торгових операцій, запобігання виведенню капіталів за межі України та інші передбачені законом обмеження. Санкції було введено безстроково.
Нагадаємо, що 15 квітня Рада національної безпеки та оборони запровадила санкції ще до 12 юридичних та фізичних осіб, причетних до контрабанди.
28 квітня на підставі рішення Ради національної безпеки та оборони Державна митна служба відсторонила ще 39 співробітників, підозрюваних у причетності до контрабанди.