T.B. Fruit

T.B. Fruit

T.B. Fruit – міжнародна група компаній із замкненим циклом виробництва. Головний напрямок діяльності - переробка фруктів, овочів та ягід

T.B. Fruit – лідер європейського ринку та ведучий виробник концентрованих соків у світі. Кожна десята пляшка соку у світі виготовляється з ягід та фруктів, які перероблені T.B. Fruit.

Структура компанії

Вертикально-інтегрована міжнародна група компаній T.B. Fruit це:

8 заводів з переробки фруктів та овочів (заводи розташовані на території України, Польщі, Молдови).

Потужність переробки усіх заводів - 100 тис. тонн концентрованого соку на рік.

На заводах компанії T.B. Fruit перероблюють:

  1. 700 000 тонн яблук,
  2. 15 000 тонн вишні,
  3. 15 000 тонн бузини,
  4. 15 000 тонн полуниці,
  5. 15 000 тонн малини,
  6. 15 000 тонн чорниці,
  7. 15 000 тонн блакитної та червоної смородини,
  8. 10 000 тонн буряку,
  9. 10 000 тонн моркви.

Один з заводів T.B. Fruit виробляє яблучний пектин. Сумарний обсяг виробництва складає близько 3 тис. тонн пектину на рік, у світі виробляють 10 тис. тонн такої продукції.

  • Садівництво.

Компанія володіє особистими землями, на 3 тисячах гектарів полів та садів вирощують яблука, вишню, малину; із овочів – буряк та моркву; зернові - соя, пшениця, кукурудза, рапс.

  • Транспортно-логістичний центр.

Компанія має 150 автоцистерн. Для зберігання виробленої продукції використовують оздоблені за останніми сьогоденними технологіями склади на 70 тисяч тонн продукції.

  • Деревообробний центр: виробництво піддонів.

З 2016 року до групи компаній T.B. Fruit приєдналася компанія T.B. Pack, що спеціалізується на виробництві піддонів будь-якого типу та конструкції, а саме: стандартні піддони, європіддони epal, нестандартні піддони. Піддони продаються як в Україні, так і за кордоном.

  • Виробництво соків під власною торговою маркою Galicia.

Головний офіс компанії Т.В. Fruit знаходиться у м. Городок (Львівська область).

Близько 90% продукції компанії експортується до 40 країн світу, серед яких європейські країни, США, Японія, Ізраїль. Компанія постачає свою продукцію Nestle, PepsiCo, Coca-Cola, Refresco, Eckes-Granini.

Компанія виробляє:

  • Сокові концентрати
  • Соки прямого віджиму
  • Заморожені фрукти та овочі
  • Пюре
  • Пектин

 Історія створення компанії T.B. Fruit

У 2003 році засновник компанії T.B. Fruit Тарас Барщовський, вклавши $200 000 в обладнання для виробництва яблучного концентрату, дає старт новому бізнесу. Відкривається перший завод із виробництва концентрованих соків у місті Городок, Львівської області. Тут же започатковується, а потім і активно розвивається весь бізнес Барщовського. За два роки бізнес, що швидко зростає, змушує інвестувати в сучасне виробництво і завод оздоблюється новим європейським обладнанням.

Засновник компанії Тарас Барщовський

2006 рік – Тарас Барщовський купує завод із переробки фруктів у Харківській області, у селі Затишшя.

У 2007 році Барщовський приймає сміливе рішення: власними силами та інвестиціями будує новий завод у Солобківцях, що на Хмельниччині.

У 2009 році вже на трьох заводах Тарас Барщовський впроваджує технологію з переробки відходів, замкнений цикл виробництва.

2011 рік – Тарас Барщовський виходить на закордонні ринки, у польському місті Двікози розпочинає роботу завод із переробки фруктів та овочів. А усі свої заводи Барщовський об'єднує у міжнародну компанію T.B. Fruit.

У цьому ж році розпочато виробництво соків прямого віджиму торгової марки Galicia.

У 2012 році відбудовано новий завод T.B. Fruit Ukraine у ​​селі Липовець Вінницької області зі спеціалізацією з виробництва концентрованих соків.

Також цього року Тарас Барщовський купує заводи у Львівській та Хмельницькій областях, у селі Ременів та Новій Ушиці відповідно.

У 2013 році відкрився другий завод у Польщі, в містечку Аннополь. Почалося будівництво заводу у Молдові.

2015 рік – запуск заводу у Молдові, у м. Єдинець.

У 2016 започатковується компанія T.B. Pack, що спеціалізується на виробництві дерев'яних піддонів. Цього ж року Тарас Барщовський відкриває офіс у США, "Т.В. Fruit North America LLC".

2019 рік - одразу кілька великих подій: запущено в роботу завод з виробництва пектину та розпочато будівництво дев'ятого заводу групи компаній з переробки фруктів та третього заводу у Польщі (Бжостовець). За результатами 2019 року група компаній T.B. Fruit отримала 10% світового ринку соку.

Технології та сертифікації

Технології:

  • Усі заводи міжнародної групи компаній T.B. Fruit оздоблені найсучаснішими виробничими потужностями. Швейцарська компанія Bucher забезпечила підприємства новітніми гідравлічними системами, а лінії з виробництва пюре та напоїв поставила Boema S.p.A.
  • Т.B. Fruit – компанія замкненого циклу: вирощування – переробка – виробництво – транспортування. У виробничому циклі залишаються фруктові вичавки, які йдуть на переробку в біопаливо і отриманий у результаті газ застосовують для виробничого процесу. Також питання енергопостачання вирішуються шляхом використання відходів від іншого напряму роботи компанії – деревообробного.

У 2019 році одним із флагманських напрямків розвитку бізнесу стало виробництво пектину. Цей продукт виробляють із відходів яблук та сушеного лимона. Саме через те, що потужності групи компаній в тому числі працюють з переробкою яблук, то макуха, що залишається після виробничих процесів, йде на виробництво пектину. Для старту такого виробництва T.B. Fruit потрібно було отримати безліч сертифікатів, а також встановити високотехнологічне обладнання. На ринку працюють міжнародні бренди, що виробляють пектин, це Cargill, DuPont, H&F, але вони не є переробниками фруктів на початку процесу виробництва, а тільки працюють вже з макухою. Перевага TB Fruit полягає в тому, що процес отримання пектину організований прямо від плодів з гілок власних садів і до кінцевого продукту. На сьогоднішній день T.B. Fruit є другою компанією у світі, яка увійшла в ринок, переробляючи відходи свого виробництва на пектин, - першою компанією була китайська Andre Pectin.

Сертифікати:

  • Всі заводи сертифіковані відповідно до вимог BRS food 8. Впроваджено систему управління якістю та безпекою, а також систему Hazard Analysis and Critical Control Points.

 Плани на майбутнє

До кінця 2021 року на заводах групи компаній планують переробити 500 тисяч тон яблук, близько 40% від запланованого обсягу виробництва вже перероблено.

T.B. Fruit планує перенести напрямок шокового заморожування овочів, фруктів та ягід з польського заводу на флагманський завод у Городок.

У найближчих планах – будівництво заводу з виробництва технічного спирту у Львівській області, інвестиції у будівництво становитимуть $800 тисяч.

Офіційний канал компанії в Youtube - https://www.youtube.com/channel/UCyRHBIM7hx5-OWXsj4gYfQw.

1