Prof-it

Prof-it

Лідер українського ІТ-ринку, розробник програмного забезпечення для роботи з блокчейн і криптовалютами

Prof-it — українська ІТ компанія, що займається розробкою програмного забезпечення. Компанія заснована 2013 року в Києві Миколою Удянським та Богданом Прилепою. Головний офіс розташований в ОАЕ.

Філософія і продукти компанії

Prof-it позиціює себе як структура, яка здатна надати клієнтам унікальні рішення будь-якого рівня складності. Основна спеціалізація компанії – розробка продуктів на базі блокчейн технології. Також компанія займається розробкою систем автоматизації бізнес-процесів і рішень для фінансових компаній.

Крім того, ІТ-компанія пропонує клієнтам розробку веб та мобільних додатків (IOS і Android), а також програмного забезпечення.

У портфелі компанії 7 розроблених під ключ криптовалютних бірж (станом на початок 2021 року). Всі вони входять до ТОП-100 провідних криптовалютних бірж світу.

Coinsbit – найбільша криптовалютна біржа з новітньою системою безпеки, фаєрволом і зберіганням активів на холодних гаманцях. Входить в топ найбільших бірж в рейтингу CoinMarketCap і CoinGecko. Основними перевагами можна назвати безпечну покупку і продаж через OTC сервіс, а найвигідніші котирування з біржових заявок доступні в один клік. У кінці 2019 Микола Удянський продав свою частку в Coinsbit.

Prof-it співпрацює з лідерами світової інтернет-торгівлі, такими як Amazon, eBay, Aliexpress і Alibaba.

Головним досягненням компанії Prof-it стало створення блокчейну BTCU. Це біткоїн-форк нового покоління. Основні принципи децентралізації засновані на валідаторах – мастернодах, які генерують блоки й підтверджують їх в мережі.

UPoS передбачає наявність 20 валідаторів транзакцій в мережі, 10 з яких будуть визначені командою проєкту (провідні біржі і криптографічні компанії стануть валідаторами, одна з яких – Prof-IT Blockchain Limited, а ще 10 валідаторів через прозору процедуру будуть обрані спільнотою).

BTCU Bitcoin Unlimited має істотні переваги перед попередньою версією. Деякі з них – збільшена пропускна здатність блокчейну зі швидкістю 200 транзакцій в секунду і можливістю масштабування до 10 000 транзакцій в секунду, а також дозволені приватні транзакції усередині мережі, що сприятиме анонімності перекладів.

Компанія переважно розробляє програмне забезпечення для роботи з криптовалютою та технологією блокчейн. Також розробляє системи автоматизації бізнес-процесів і рішення для фінансових компаній, веб та мобільні додатки для IOS і Android.

В лютому 2020 компанія представила концепт нового форку біткоїна — Bitcoin Ultimatum. У березні 2021 запущена мережа Оріон для остаточного випробування BTCU.

3 листопада 2021 року під час конференції BlockchainUA у Києві було представлено українську криптовалютну біржу Qmall. Розробка тривала 4 роки. У її основі лежить унікальне, розроблене компанією технічне рішення, випробуване на інших торгових майданчиках, що фігурують у рейтингу ТОП 100 CoinMarketCap.

Відзнаки

В лютому 2021 РБК-Україна на основі даних Асоціації IT Україна і сайту Dou.ua представила рейтинг з 24 найбільших, найуспішних і найприбутковіших українських IT-компаній. Prof-it у цьому рейтингу на третій позиції.

Сайт і соцмережі

Персональний сайт компанії prof-it.bz

Prof-it у Фейсбуці.

1