Аллахвердієва Ірина

Аллахвердієва Ірина

Народна депутатка України IX скликання від партії "Слуга народу"

Всі новини

Ірина Аллахвердієва - колишня працівниця сфери страхування, депутатка від "Слуги народу", що неодноразово потрапляла до різноманітних скандалів.

Місце народження

Ірина Аллахвердієва народилася 26 серпня 1978 року в Миколаєві, Україна.

Освіта

Ірина закінчила Миколаївську державну аграрну академію за спеціальністю "Облік і аудит", економістка з бухгалтерського обліку та фінансів.

Родина

Ірина Валеріївна одружена з бізнесменом азербайджанського походження Яшаром Аллахвердієвим, сином Новруза Аллахвердієва, колишнього керівника Миколаївського "Мостобуду". Подружжя виховує сина Каріма.

Кар'єра

  • Заступниця директора з розвитку в Миколаївській філії ЗАТ АСК "ІНГО Україна"
  • Заступниця директора Миколаївського міського страхового агентства ЗАТ "Інкомстрах"
  • Директорка Миколаївської обласної дирекції ЗАТ СК "Уніка"
  • З 2019 року - народна депутатка IX скликання від партії "Слуга народу"
  • Член комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики
  • Голова підкомітету з питань тарифного та нетарифного регулювання.

Парламентська робота

Депутатка Аллахвердієва входить до комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики та очолює підкомітет тарифного і нетарифного регулювання.

Її законодавча діяльність також пов'язана переважно з законопроєктами економічної та податкової спрямованості в контексті фінансового комітету.

Скандали

"Fashion-діва 9-го скликання"

Нардеп Аллахвердієва любить екстравагантний одяг відомих брендів і дорогі жіночі аксесуари. Більшість її вбрання, в яке вона вбирається для походів на засідання парламенту, привертають як увагу ЗМІ, так і колег.

 Фото: Ян Доброносов

Свою любов до дорогих брендів, Ірина Валеріївна продемонструвала одразу після свого обрання до Верховної Ради. На тренінг майбутніх нардепів від "Слуги народу" в Трускавці Аллахвердієва приїхала в сарафані Versace останньої колекції за 430 євро. У сесійній залі парламенту її помічали з сумками Gucci та D&G вартістю 47000 і 39 000 гривень відповідно. Ірина любить і інші дорогі бренди одягу та аксесуарів, в тому числі Versace і Prada. Журналістка Ганна Стешенко на своїй сторінці у Facebook зазначила, що оскільки раніше Алахвердієва працювала в страховій компанії, то "явно собі це може дозволити", а любов українських народних обранців до брендів і лого є "непереможною".

ДТП в Миколаєві

26 січня 2020 року Ірина Аллахвердієва потрапила в аварію в рідному Миколаєві на своєму джипі марки Лексус. Вона хотіла припаркуватися, але вийшло невдало, оскільки Ірина Валеріївна їхала в крайній лівій смузі, і повертаючи праворуч, зіткнулася з Маздою. На щастя, ніхто в ДТП не постраждав.

"Корабельна сосна"

Гучний скандал, пов'язаний з Іриною Аллахвердієвою, стався 23 червня 2020 року за участі керівника парламентської фракції "Слуга народу" Давида Арахамії та глави президентської партії Олександра Корнієнка. Інцидент стався в Миколаєві під час презентації регіонального штабу "Слуги народу" перед місцевими виборами.

На оприлюдненому відео депутати, не підозрювали, що їх розмова записується та обговорювали епатажну колегу по фракції. Під час обговорення Олександр Корнієнко, вживав сексистських та образливих висловлювань, обговорюючи принади Ірини Валеріївни. Тоді Корнієнко і виголосив репліку про "корабельну сосну", яку миттєво підхопили ЗМІ.

Наступного дня після скандальної презентації Олександр Корнієнко записав відеозвернення, де він розповів, що все сказане ним стосувалося не депутатки Ірини Аллахвердієвої, а місцевої політикині та власниці мережі швидких позик "Ваша готівочка", Тетяни Домбровської. Корнієнко вибачився за те, що висловив своє захоплення енергією і запалом кандидатки в мери Миколаєва в настільки сексистській формі й запропонував Тетяні співпрацю на виборах.

Своєю чергою, Ірина Валеріївна поспішила заступитися за своїх партійних керівників та пов'язала скандал з передвиборчим протистоянням. Незабаром інцидент зам'яли.

Дата публікації: 28.06.2021
Дата останньої зміни: 16.09.2021