Бондарєв Костянтин

Бондарєв Костянтин

Народний депутат IX скликання від ВО "Батьківщина"

Бондарєв Костянтин - український економіст та політик, ексдепутат Київради, народний депутат VI, VII й IX скликання від партії Батьківщина.

Місце народження

Костянтин Бондарєв народився 13 вересня 1972 року в м Ташкент (Узбекистан). У 1981 році разом з батьками переїхав до Києва.

Сім'я

  • Батьки майбутнього політика - Любов і Анатолій Бондарева - були простими робітниками.
  • Костянтин одружений на Тетяні Шейнич - разом з чоловіком володіє виробничим лікувально - оздоровчим підприємствам "Медіком", також вона дійсний член Всеукраїнської федерації кінного спорту.
  • Пара виховує двох дочок: Анастасія і Маргарита вони навчалися в Benenden School - школа-інтернат для дівчаток в графстві Кент, Англія.

Освіта

  • Закінчив школу №91 - Шевченківський район міста Києва.
  • У 1994 році Костянтин отримав свій перший диплом з Київського національного університету будівництва й архітектури, спеціальність: інженер-будівельник.
  • У 2004 році Бондарєв отримав друге, економічне, освіту в Київському національному економічному університеті.

Кар'єра

Після закінчення першого свого ВНЗ Костянтин Бондарєв починає займатися підприємництвом у сільському господарстві.

З 1997 по 1999 рік - Костянтин був призначений на посаду комерційного директора.

З 1999 по 2000 рік - Бондарєв став директором в ТОВ "Максі-К".

З 2000 до 2003 рік - Костянтин Бондарєв аудитор-консультант, ТОВ "Аудиторська фірма "Тетра-Аудит".

У 2002 році Бондарева обрали депутатом Київської обласної ради, де він був заступником голови постійної комісії з питань бюджету і фінансів до 2006 року.

Також, з 2004 до 2006 рік - Костянтин був першим заступником Голови Київської обласної Ради.

У 2007 році Костянтина Бондарева вперше обрали до Верховної Ради VI скликання від Блоку Юлії Тимошенко.

З 22 січня 2007 року - член партії ВО "Батьківщина" - глава якої Юлія Тимошенко, з червня 2010 року голова Київської обласної партійної організації ВО "Батьківщина", член Політичної ради партії ВО "Батьківщина".

У 2012 році - Костянтин знову став народним депутатом України VII скликання. Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань транспорту і зв'язку.

У 2014 році балотувався до Верховної Ради від ВО "Батьківщина" номером 22 в списку.

З серпня 2019 го - Бондарєв народний депутат України IX скликання від партії "Батьківщина", №14 в списку. Голова підкомітету з питань трубопровідного транспорту Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури. Член Постійної делегації Національної парламентської групи в Міжпарламентському Союзі.

4 вересня 2020 року включений в список українських фізичних осіб, проти яких російським урядом введено санкції.

Декларація

За 2019 рік Костянтин Бондарєв задекларував майже 7,4 млн гривень доходу, а його сім'я заробила майже 2,7 млн гривень. Костянтин і його сім'я зберігає лише 790 тисяч доларів і 300 тисяч євро готівкою. Вкладами зберігається 46 тисяч гривень, 1700 доларів і 1800 євро.

У своїй декларації Бондарєв зареєстрував справжні угіддя - 53 гектара землі. Крім того, його родині належать 4 квартири загальною площею 747,5 квадратних метра, два гаражі й сім нежитлових приміщень. В автопарку народного депутата - 8 легкових автомобілів, два причепи та один спортивний мотоцикл. Йому особисто належать Jaguar, Mercedes-Benz і УАЗ. Bentley Continental, BMW X5, Porsche Cayenne Turbo, Toyota Land Cruiser Prado і Volkswagen Golf 1595 записані на членів його сім'ї. Крім того, Бондарєв має прогулянковий катер довжиною 9 метрів і гідроцикл.

Скандали

Костянтин Бондарєв виключив зі своєї "ідеальної" біографії факт кримінального минулого. За даними журналістів, в 1992 році його звинуватили в підробці документів. Суд визнав Бондарева винним по ст. 194 (підробка документів, штампів і печаток, збут їх та використання підроблених документів, використовував підроблене посвідчення працівника торгівлі) та навіть посадив за ґрати, де він пробув з 1993 по 1994 роки. Пізніше судимість погасили. Інакше Костянтин Анатолійович не зміг би стати народним депутатом.

Вранці 3 квітня 2012 року біля будинку депутата Бондарева його зустріла група осіб з 12 осіб, які почали погрожувати фізичною розправою, якщо він не припинить свою політичну діяльність.

"Я відразу зателефонував на лінію 102 і повідомив, що мені погрожують фізичною розправою невідомі особи. Після прибуття наряду міліції вдалося з'ясувати, що це були люди з правоохоронних органів Броварського району, серед яких старший помічник міжрайонного прокурора Андрій Євлампія", - розповідає Бондарєв.

Депутат також повідомив, що вже звернувся до Броварського райвідділу міліції із заявою про злочин і дав свідчення.

Також, Костянтина Бондарєва і його людей вважають власником Київщини.

Дата публікації: 19.08.2021
Дата останньої зміни: 16.09.2021
1