Буймістер Людмила

Буймістер Людмила

Народний депутат Верховної Ради України IX скликання від "Слуги народу"

Всі новини

Буймістер Людмила - українська політкиня, людина бізнесмена та політика Сергія Тарути.

Місце народження

Людмила Буймістер народилася 5 листопада 1985 року у Москві.

Освіта

 • Людмила Буймістер завершила навчання у Московському державному інституті міжнародних відносин за спеціальністю "Міжнародне публічне право".
 • Людмила закінчила Лондонську бізнес-школу за спеціальністю: "Корпоративні фінанси: Оцінка бізнесу, ризик, реструктуризація".

Родина

 • Людмила Буймістер народилася в родині дипломатів.
 • Чоловік Людмили - Сергій Журавель, працював у Європейській школі дизайну.
 • Подружжя виховує двох дітей.

Людмила Буймістер (фото:фейсбук)

Кар’єра

 • З 2002 до 2004 року Людмила Буймістер працювала помічницею головного юриста у компанії "ЮКОС". "ЮКОС" - це провідна нафтова російська компанія, у 2003 році була четвертою світовою нафтодобувною компанією, власником вважався Михайло Ходорковський, але в тому ж році фірму незаконно розкрадено людьми Путіна.
 • Потім, Людмила почала свою кар’єру в корпораціях українського бізнесмена та політика Сергія Тарути. Почала з посади радниці голови ради директорів корпорації "Індустріальний союз Донбасу" - це одна з найбільших українських корпорацій, яка володіє та керує акціями понад 40 промислових підприємств України, Угорщини та Польщі. 
 • З 2012 до 2018 року Буймістер обіймала посаду директорки та головою наглядової ради компанії "GSG Towers" (Гданської суднобудівної верфі) у Польщі. У 2018 році Сергій Тарута продав компанію Польщі та Людмила вирішила переїхати до України.
 • Людмила Буймістер членкиня наглядової ради угорського металургійного заводу "ІСД - Дунаффер", який також належить до корпорації "Індустріальний союз Донбасу".
 • З 2016 до 2018 року Людмила обіймала посаду спочатку начальниці юридичного департаменту, а потім директорки кінодистриб’юторської компанії "Кіноманія", яка належить дочкам Тарути.
 • З квітня 2018 року Людмила Буймістер займається консультаціями у сфері альтернативної енергетики та сталого розвитку.
 • У 2018 році Людмила стала співзасновницею благодійної організації "Агентство відновлення та розвитку Донбасу", яка економічною та соціальною реконструкцією регіону та благодійного фонду "Врятуємо наш Київ".
 • На парламентських виборах 2019 року Людмилу Буймістер обрали народним депутатом Верховної Ради України IX скликання по округу 233 (Шевченківський район міста Києва), від партії "Слуга народу", очільником якого є президент України Володимир Зеленський. Співголова групи з міжпарламентських зв'язків з Французькою Республікою. Членкиня Постійної делегації у Парламентській асамблеї НАТО. Співголова групи з міжпарламентських зв'язків з Румунією.

Людмила Буймістер (фото:фейсбук)

 • У червні 2020 року Людмила була серед депутатів, які поставили свій підпис під постановою про звільнення Арсена Авакова з посту міністра внутрішніх справ.

Скандали

Людмилу Буймістер вважають людиною бізнесмена та політика Сергія Тарути, бо майже всю свою трудову діяльність вона провела в його корпораціях. Окрім того, виборчою кампанією займався політтехнолог Костянтин Батозський, якій був бізнес-консультантом Тарути під час його Донецького губернаторства.

6 липня 2019 року блогер опублікував повідомлення в якому обурився він та кияни на агітаційну програму поблизу "Бабиного яру". Біля меморіалу були встановлені агітаційні намети в яких проводили гучний та веселий майстер-клас задля отримання голосів виборців забуваючи про важливість подій, які відбулися в "Бабиному яру".

У липні 2019 року проти Буймістер був поданий адміністративний позов через незаконність реєстрування виборчої кандидатури. Сумніви базувалися на тому, що Людмила не могла проживати на території України останні п’ять років через інформацію на сайті "Слуги народу" та інших агітаційних матеріалах. В біографії зазначається, що останні чотири роки (на час позову) політикиня проживала у Польщі. Але, не зважаючи на це, суд був на боці Людмили Буймістер.

Дата публікації: 28.04.2021
Дата останньої зміни: 16.09.2021