Данилов Віталій

Данилов Віталій

Народний депутат IX скликання від партії "Батьківщина"

Данилов Віталій - ексвіцепрезидент ВАТ Футбольний клуб "Металіст", депутат Харківської міської ради, народний депутат VI, VII й IX скликання, експрезидент "Прем'єр-ліги".

Місце народження

Віталій Данилов народився 10 червня 1967 року в селі Великий Олександрів Віньковецького району Хмельницької області.

Сім'я

  • Данилов Віталій одружений.
  • Пара виховує сина і дочку.

Освіта

  • Віталій Данилов у 2004 році закінчив Міжгалузевий інститут підвищення кваліфікації при Харківському державному економічному університеті за спеціальністю: фінанси, кваліфікація - економіст.
  • У 2007 році - Данилов отримав диплом з Київського національного університету фізичного виховання і спорту України, спеціальність - олімпійський і професійний спорт, кваліфікація - тренер з боротьби, викладач фізичного виховання.

Кар'єра

У 1993 році - Віталій Данилов працював менеджером в українсько-литовсько-Гібралтарської СП "Ліберті", а вже з жовтня 1993 го був директором.

З 1995 до 2000 року Віталія призначили директором ТОВ "Атлантик".

C 2000 до 2004 рр. - Данилов був заступником голови наглядової ради ВАТ "Інноваційно-промисловий банк", заступником директора фірми "Співдружність".

В той самий час, з 2001 до 2004 року, Віталій Данилов був президентом харківського дитячо-юнацького спортивного клубу "Богатир" (за сумісництвом).

У 2002 році Віталій Данилов почав свою політичну кар'єру, його обрали депутатом до Харківської міської ради.

З липня 2003 по грудень 2004 рр. - Данилов призначений віцепрезидентом ВАТ Футбольний клуб "Металіст" (Харків).

З 2005 до 2007 року - Віталій обіймав посаду президента ТОВ "Юридична фірма "ДІКЕ", голова наглядової ради ВСАТ "Агрокомбінат Слобожанський".

З 2005 року - Віталій Данилов став президентом ФК "Харків" (після обрання в парламент - почесний президент).

У 2007 році Данилова обрали народним депутатом Верховної Ради України VI скликання. Пройшов до парламенту за списком "Блоку Юлії Тимошенко" - глава якого Юлія Тимошенко, безпартійний. Член комітету ВР з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.

З травня 2008 року - Віталій став виконувачем обов'язки президента Об'єднання професійних футбольних клубів України "Прем'єр-ліга".

З 1 грудня 2009-го - Данилов Віталій призначений президентом "Прем'єр-ліги".

З грудня 2012 року - Данилова обрали народним депутатом VII скликання від партії "Батьківщина" (№57 у виборчому списку). Заступник голови комітету ВР з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму. Член партії "Батьківщина ".

У 2014 році Віталій балотувався до Верховної Ради VIII скликання від партії "Батьківщина" (№21 у списку).

Член Політичної Ради ВО "Батьківщина". Очолює Харківську обласну організацію партії.

У 2019 Віталій Данилов був обраний народним депутатом IX скликання від ВО "Батьківщина" номером 16 в списку як член партії. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань правоохоронної діяльності.

Декларація

У декларації за 2019 Данилов задекларував 49,39 млн грн від підприємств, де він є партнером у сфері видобутку газу екснародного депутата Верховної Ради VIII скликання Ігоря Котвицького від "Народного фронту". Вкладів у Віталія на 580 тисяч гривень і 5,5 мільйона доларів, готівкою депутат зберігає 57,5 мільйона гривень і 2,5 мільйона доларів.

Дата публікації: 03.08.2021
Дата останньої зміни: 20.09.2021