Кабаченко Володимир

Кабаченко Володимир

Народний депутат IX скликання від партії "Батьківщина"

Кабаченко Володимир

Місце народження

Володимир Кабаченко народився 1 липня 1987 року в місті Дніпродзержинськ, зараз назва Кам'янське.

Сім'я

  • Володимир не одружений.
  • Дітей немає.

Освіта

  • Володимир Кабаченко закінчив Придніпровську державну академію будівництва та архітектури, факультет промислового та цивільного будівництва.
  • Також, навчався в університеті IFAG (Софія, Болгарія), на факультеті управління підприємством.

Кар'єра

У 2011 році Кабаченко Володимир почав працювати в компанії "Beten". Ця компанія надає послуги з промислового та будівельного консалтингу, а також інжинірингу. Володимир займався проєктами з будівництва вітрової станції.

У 2014 році Володимир став співробітником НАК "Нафтогаз". На цей раз його роботою було супроводжування відділу реалізації енергоефективних проєктів.

Трохи пізніше Кабаченко пішов в компанію "Burisma". Організація довірила йому ведення проєктів в області геотермальної енергетики. Володимир тут успішно відпрацював до 2017-го року.

У 2017 році Володимир Кабаченко вирішив почати свій бізнес і відкрив ФОП, яке досліджувало і проводило експериментальні розробки у сфері технічних і природничих наук. Сюди ж входило фотокопіювання, офісна діяльність, підготовка документів і так далі.

Кабаченко політикою став займатися ґрунтовно з 2019 го року і відразу з балотування до Верховної Ради України під 23 номером у списку "Батьківщина" - партія Юлії Тимошенко. Секретар антикорупційного комітету.

Декларація

Кабаченко Володимир подав декларацію за 2019 рік: у депутата в Кам'янському є квартира, площа житла становить 53 м. кв. Новоспечений політик володіє цією нерухомістю спільно зі своєю матір'ю.

Депутат в селі Петропавлівська Борщагівка орендує житло, площа якого 47,5 м. кв. Авто і рухомого майна у Володимира немає. Парламентарій за минулий рік зумів заробити 141 тисячу грн. У народного обранця в банку є: 29 тис. грн, а також 500 євро і 500 доларів. Він задекларував гроші в розмірі 50 тис. доларів.

Дата публікації: 04.08.2021
Дата останньої зміни: 31.08.2021
1