Кісільов Ігор

Кісільов Ігор

Народний депутат Верховної Ради України IX скликання від "Опозиційної платформи - За життя"

Кісільов Ігор - проросійський український політик, ексдепутат Київради VII та VIII скликання.

Місце народження

Ігор Кісільов народився 2 грудня 1984 року у Вінниці.

Освіта

  • 2002 року Кісільов закінчив Вінницьку ЗОШ №26.
  • У 2008 році Ігор Кісільов завершив навчання у Київському національному торговельно-економічному університеті де отримав спеціальність "менеджмент організацій, менеджер-економіст".
  • У 2011 році Ігор став магістром в Інституті Політичних Наук за напрямком "менеджер державного управління".

Родина

  • Ігор Кісільов одружений на українці Ганні.
  • Подружжя виховує сина Давида.

Кар’єра

Свою кар’єру Ігор Кісільов почав з посади помічника-консультанта, на платній основі, народних депутатів України VI скликання - Сергія Момота та Юрія Мороко, які були в "Партії регіонів", очільником якої був Віктор Янукович.

У 2011 році Ігор обіймає посаду головного консультанту відділу інформаційно-аналітичного забезпечення управління організаційної роботи в Головному управлінні організаційного забезпечення Адміністрації Президента України Віктора Януковича.

З червня 2012 року Кісільов був начальником управління забезпечення діяльності голови, контролю та міжнародної діяльності Держсільгоспінспекції України.

У 2014 році Ігоря Кісільова обрали у Київську міську раду VII скликання від партії "УДАР", очільником якої є чинний мер Віталій Кличко. Секретар постійної комісії міськради з питань транспорту і зв’язку.

У 2015 році Ігоря знову обрали у Київраду VIII скликання за 118 округом Шевченківського району від партії "Єдність", яку очолює Олександр Омельченко. Був на посаді першого заступника голови постійної комісії Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування (з питань землекористування).

На парламентських виборах 2019 року Ігоря Кісільова обрали народним депутатом Верховної Ради України IX скликання від "Опозиційної платформи - За життя" - проросійська партія, яку очолює Юрій Бойко. Член Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг.

Кісільов Ігор (фото: сайт ОПЗЖ)

Скандали

У жовтні 2016 року Ігоря Кісільова звинуватили у кнопкодавстві під час пленарного засідання Київради. Замість Кісільова голосував його однопартієць В’ячеслав Боядин. В результаті чого сесія була зірвана.

У 2016 році дружина Кісільова Ганна сама собі подарувала понад 10 мільйонів гривень. Походження грошей пояснити не змогла. Також, в деклараціях Ігоря Кісільова зазначені чисельна нерухомість, елітні автівки: BMW X5, Ауді А8 та Porsche Cayenne. Грошові активи Ігоря приблизно 10 тисяч доларів, а дружини Ганни - 115 тисяч доларів. Ігор Кісільов завжди обіймав державні посади, а його дружина офіційно не працює.

У 2016 році навколо Ігоря Кісільова був гучний скандал. Депутат Київради намагався знищити парк "Кіото", що знаходиться між станцією метро "Лісова" та "Чернігівська", збудувавши замість нього торговельний центр. Департамент містобудування та архітектури КМДА, де Ігор був першим заступником постійної комісії, надав ТОВ "Женсан" умови для проєктування торгового центру з паркінгом біля станції метро "Лісова", в тому числі й на території парку "Кіото". У керівництва "Женсан" був спільний бізнес з Ігорем Боровиком, який на той час був помічником депутата Київради Ігоря Кісільова. 

 

Дата публікації: 22.05.2021
Дата останньої зміни: 17.08.2021
1