Корявченков Юрій

Корявченков Юрій

Актор, колишній "кварталівець ", нардеп IX скликання від "Слуги народу"

Всі новини

Юрій Корявченков - актор і телеведучий, колишній адміністративний директор студії "95 квартал", депутат Верховної Ради України IX скликання від партії "Слуга народу" з 2019 року. Відомий під псевдонімом "Юзик".

Місце народження

Народився 26 листопада 1974 у Кривому Розі. Тут Корявченков навчався в школі № 45, займався баскетболом в дитячо-юнацькій спортивній школі, брав участь в змаганнях з баскетболу, в тому числі - на обласному та республіканському рівнях. У старших класах хотів стати хірургом, тому два роки працював санітаром в хірургічному відділенні лікарні.

Освіта

 • Працював учнем електрослюсаря на Центральному ГЗК. Перша вища освіта - Криворізький технічний університет, інженер-електрик (спеціальність "Електропривод і автоматизація промислових установок і технологічних комплексів").
 • Другу вищу отримав у 2004 році в Криворізькому економічному інституті Київського національного економічного університету (спеціальність "Економіка підприємства")
 • .

Родина

 • Батько - Валерій Андрійович (1941 р.н.), інженер-збагачувач.
 • Мати - Ганна Федорівна (1934 р.н.), лікар-невропатолог.
 • Старший брат Андрій (1969 р.н.)
 • Дружина Тетяна (дівоче прізвище Писарівська) за фахом економіст. З нею Корявченков розписувався двічі: перший шлюб (у 2004 році) тривав лише рік. Однак у 2006 році пара зіграла друге весілля. У 2019 Тетяна стала помічницею Корявченкова як нардепа.
 • У Юрія та Тетяни троє дітей: син Андрій (2007 р.н.) і дві дочки - Маргарита (2007 р.н.) і Маріанна (2011 р.н.). В хресних у дітей - дружина Євгена Кошового Ксенія та чоловік Олени Кравець Сергій. Сам Корявченков є хрещеним дочки Євгена Кошового.  

Кар'єра: від шоумена до політика

Після закінчення інституту протягом 6 років (з 1997 по 2003 роки) працював на Центральному гірничо-збагачувальному комбінаті електрослюсарем, майстром, інженером і заступником голови профкому.

У 1995 році почав грати в КВК. Брав участь у "Студентській весні" в складі студентських театрів естрадних мініатюр "Коротке замикання". Також грав в КВК за команду Кривого Рогу, потім в колективах "Криворізька шпана", "50/50". Після - в "Збірній Дніпропетровська". Пізніше - в складі "Збірній Кривого Рогу", "попередницею" команди КВК "95 квартал".

У 2003 році переїхав до Києва, де приєднався до студії "Квартал 95", де, зокрема, виконував обов'язки адміністративного директора. На сцені "Кварталу" отримав прізвисько Юзик. Був ведучим недільного ранкового шоу "Україно, вставай!" на телеканалі Інтер.

Знявся в кілька фільмах, в тому числі - в серіалі "Міліцейська академія", а також в серіалі "Слуга народу".

У 2019 на виборах президента очолив штаб кандидата в президенти Володимира Зеленського в Кривому Розі. На парламентських виборах того ж року був обраний депутатом від Слуги народу по 33 округу в Кривому Розі, отримавши підтримку понад 60% виборців. Брав участь в підготовці 20 законопроєкт, поданих в Раду.

Скандали та цікава інформація

 • У 2019 Корявченков потрапив у скандал: Виключений з фракції "Слуга народу" нардеп Антон Поляков оприлюднив аудіозапис бесіди нібито нардепів від СН Юрія Корявченкова, Володимира Захарченка та В'ячеслава Медяника з нібито керівниками поліції Кривого Рогу, де Корявченков "вчить" криворізьких правоохоронців "розв'язувати питання".

  2 грудня 2019 стало відомо, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура
  відкрила досудове провадження (за статтею "Зловживання впливом") після публікацій в ЗМІ щодо оприлюднення аудіозапису.Пізніше Корявченков прокоментував запис. Він підтвердив факт зустрічі за участю голови Криворізького главку і депутатів Слуги народу, але заперечував, що намагався вплинути на призначення посадових осіб до правоохоронних органів Кривого Рогу.Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія також прокоментував запис і заявив, що в плівках, де фігурує нардеп від СН Юрій Корявченков, не почув нічого поганого, а нардеп просто хоче навести порядок в Кривому Розі.
 • У жовтні 2019 "Юзик" був помічений в роздачі квитків на шоу "Вечірній квартал" в залі Ради. Відповідні фотографії опублікувала співачка, політичний і громадський діяч Анастасія Приходько. На фото можна побачити, як Корявченков перераховує і роздає квитки своїм колегам.
 • У квітні 2021 журналісти повідомили, що Юзик затіяв масштабне будівництво заміського маєтку. Ділянка "Слуги народу" площею 18 соток, згідно зі свіжою декларацією, записана на дружину Тетяну.
 • У декларації Корявченкова за 2020-й рік зазначено, що його дружина отримала понад три мільйони гривень прибутку від підприємницької діяльності, а також стала власницею Toyota Land Cruiser за 2 млн гривень.
Дата публікації: 15.06.2021
Дата останньої зміни: 23.09.2021
1