Мейдіч Олег

Мейдіч Олег

Народний депутат IX скликання від ВО "Батьківщина"

Мейдич Олег - бізнесмен, політик, довірена особа Юлії Тимошенко на президентських виборах 2019 року.

Місце народження

Олег Мейдич народився 24 листопада 1970 року в місті Калинівка, Вінницька область.

Сім'я

Олег Мейдич одружений. Дружину звуть Тетяна.

У подружжя Мейдичів є син Єгор.

Освіта

Середню освіту Олег Мейдич отримав у Гуманітарній гімназії №1 імені Пирогова.

Мейдич має вищу освіту.

Кар'єра

Олег Мейдич був довгий час на посаді директора ТОВ "Калинівський маслозавод" ЛТД.

У 2002 році Олег вирішив почати політичну діяльність, він брав участь у виборах до обласної ради Вінниці. Обирався за мажоритарною системою.

У 2007 році Мейдич був помічником Народного депутата Верховної Ради від партії "Блок Юлії Тимошенко" Гадюка Петра.

У 2010 році обирався у Вінницьку міську раду за мажоритарною системою від партії "Соціалістична партія України".

У 2015 році Олег Леонідович приєднався до партії ВО "Батьківщина" - глава якої Юлія Тимошенко, і обирався до Вінницької обласної ради за мажоритарною системою. За результатами виборів став депутатом області. Представляв 21 округ. У місцевій раді був членом постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації.

На виборах президента України 2019 року Мейдич Олег став довіреною особою кандидата на пост Президента України Юлії Тимошенко.

На позачергових парламентських виборах 21 липня 2019 року Олега Мейдича обрали народним депутатом Верховної Ради України IX скликання. Обирався за мажоритарною системою від округу №18 як член партії "Батьківщина".

Призначено на посаду першого заступника голови комітету аграрної політики та земельних відносин у Верховній Раді.

Декларація

Подружжя Мейдичів мають три ділянки землі у Вінниці та Вінницькій області. Загальна площа нерухомості - трохи менш як чотири тисячі метрів квадратних. Народний депутат і його дружина - власники двох житлових будинків (100 і 413 кв.м.) і однієї квартири (61 кв.м) в Вінниці.

Тетяні Мейдич належить нежитлове приміщення в п'ятдесят "квадратів".

З цінного рухомого майна парламентарій зазначив наручний годинник швейцарського виробництва в кількості трьох штук, а також ювелірні та антикварні вироби.

Автомобільний парк подружжя Мейдичів складається з трьох машин. Олегу належать Volkswagen Touareg 2013 року випуску і Toyota Land Cruiser 150 2014 року випуску. Тетяна пересувається на Land Rover Range Rover Evoque 2015 року випуску.

Олег належить компанія "Вінницька сотня імені Івана Сірка", основним видом діяльності якої є оптова торгівля. Тетяна має частку в шести компаніях і кінцевий бенефіціар в трьох фірмах.

Загальний дохід новоспеченого народного депутата за минулий рік склав 4,9 мільйона гривень, його дружина заробила - 5 мільйонів гривень.

Банківських рахунків у Олега і Тетяни немає. Грошам у нього задекларовано 86 тисяч доларів, 40 тисяч євро і 6,3 мільйона гривень. У дружини політика - 5,6 мільйона гривень, 25 тисяч доларів і 30 тисяч євро.

Як коштів, позичених третім особам народний депутат вказав 765 тисяч гривень своєї дружини.

Дата публікації: 20.08.2021
Дата останньої зміни: 23.09.2021
1