Мороз Володимир

Мороз Володимир

Народний депутат Верховної Ради України IX скликання від "Опозиційної платформи - За життя"

Мороз Володимир - український проросійський політик, голова Мар’їнської районної державної адміністрації Донецької області, голова Мар'їнської військово-цивільної районній адміністрації.

Місце народження

Володимир Мороз народився 24 жовтня 1967 року у місті Курахове, Донецька область.

Освіта

  • У 1996 році Володимир Мороз завершив навчання у Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури, спеціалізація "Теплогазопостачання, вентиляція та охорона повітряного басейну".
  • У 2006 році Мороз отримав другу вищу освіту у Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди, фах "Економіка підприємства".

Родина

  • Володимир Мороз одружений.
  • Подружжя виховує двох дітей: сина Володимира та доньку Олександру.

Володимир Мороз (фото: фейсбук)

Кар’єра

Після завершення школи Володимир Мороз служив у армії.

З 1999 року Мороз працював вантажником паливно-транспортного цеху Курахівської ГРЕС -  теплова електростанція розташована біля міста Курахове, Донецької області.

У 1989 році Володимир отримав підвищення та став електрогазозварником ручної зварки третього розряду котельного цеху № 1 Курахівської ГРЕС.

З 1992 до 1997 року Володимир Мороз був електрогазозварник ручної зварки третього і четвертого розряду котельних та пилепідготовчих цехів ТЕС МПМ "Екологія", який розташований у місті Курахове та паралельно отримував першу вищу освіту.

У 1997 році Володимир стрімко почав розвиватися у кар’єрі та отримав посаду заступника директора з постачання АТЗТ "Донагросервіс", яке розташоване знову у рідному для Мороза місті Курахове.

З 2000 до 2005 року Володимир Мороз обіймав посаду заступника начальника БМУ "Кураховенергобуд" - будівельне підприємство.

2005 - 2010 рік - Мороза призначили на посаду заступник директора ТОВ "Променергобуд", компанія, яка займається будівництвом, у місті Курахове.

У 2010 році Володимир вирішив почати кар’єру у державних установах: його призначили на посаду заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства та доброустрій міста Курахівської міської ради.

30 грудня 2014 року Володимира Мороза обрали головою Мар’їнської районної державної адміністрації Донецької області від "Блоку Петра Порошенка "Солідарність". Також очолював районний осередок партії.

Володимир Мороз (фото: фейсбук)

29 вересня 2016 року Мороз очолив також Мар'їнську військово-цивільну районну адміністрацію.

На парламентських виборах у 2019 році Володимира Мороза обрали депутатом ВРУ IX скликання від партії "Опозиційна платформа - За життя", очільник якої Юрій Бойко, партія створена вихідцями з "Партії регіонів" за округом №59.

Народний депутат Верховної Ради України IX скликання від "Опозиційної платформи - За життя"

Декларація

Володимир Мороз задекларував будинок в Курахово площею 136 м², а також земельну ділянку в Курахово, площею 666 м² та земельну ділянку в селі Солочин (Свалявський район Закарпатської області), площею 1000 м².

Річний дохід за 2018 рік Мороз вказав у розмірі 390 тисяч гривень, а у 2019 році вже 490 тисяч гривень. Також, у Володимира є готівка у 400 тисяч гривень.

Скандали

Подейкують, що Володимир Мороз отримав своє місце у Мар’їнській районній державній адміністрації та у Верховній Раді завдяки подарункам у вигляді продуктових наборів виборцям.

25 травня 2016 року на 10 чергова сесії Мар’їнської районної ради, на якій депутати висловили недовіру голові Володимиру Морозу шляхом таємного голосування. У депутатів накопичилося багато претензій до голови райдержадміністрації: це і неналежне виконання делегованих повноважень, ігнорування думки депутатів, бездіяльність у відстоюванні інтересів району на обласному рівні, неналежне забезпечення функціонування системи охорони здоров'я, ЖКГ, відсутність будь – яких реальних дій, які б були направлені на соціально-економічний розвиток Мар’їнського району. На сесії Володимир Мороз зверхньо відповідав на поставлені питання, демонстрував зневагу до депутатів. За результатами таємного голосування із 33 депутатів - всього чотири були проти, чотири утримались, а висловили недовіру голові 25.

Дата публікації: 28.05.2021
Дата останньої зміни: 17.08.2021
1