Негулевський Ігор 

Негулевський Ігор 

Народний депутат Верховної Ради України IX скликання від "Слуги народу"

Всі новини

Негулевський Ігор - український політик, бізнесмен, власник підприємства "Софія-граніт", людина Миколи Тищенка.

Місце народження

Ігор Негулевський народився 6 грудня 1983 року у місті Вознесенськ, Миколаївська область.

Освіта

Ігор Негулевський отримав вищу освіту у приватному вищому навчальному закладі "Європейський університет", що знаходиться у Києві, за спеціальністю "Фінанси".

Родина

Про родину Ігоря відомо тільки те, що у нього є син Петро Негулевський.

Ігор Негулевський (фото: фейсбук)

Кар'єра

Про кар’єрний шлях Ігоря Негулевського мало що відомо.

Відомо, що Ігор обіймав посаду директора ПрАТ Микитівський гранітний кар'єр, яке займається виробництвом гранітно-щебеневої продукції.

Ігор Негулевський створив підприємство ТОВ "Софія-граніт" (Софіївський гранітний кар’єр) у 2007 році та був його керівником до 2019 року.

2019 року Негулевський вирішив почати політичну кар’єру. На парламентських виборах Ігоря обрали народним депутатом Верховної Ради України від партії "Слуги народу", очільником якої є чинний президент України Володимир Зеленський,  за виборчим округом №130 (Миколаївська область). Член Комітету з питань транспорту та інфраструктури, голова підкомітету з питань автомобільного транспорту. Керівник групи з міжпарламентських зв'язків з Австрійською Республікою. Його помічником на громадських засадах Казаріна Наталія.

Ігор Негулевський (фото: фейсбук)

Декларація

  • Ігор Негулевський у своїй декларації вказав, що він бенефіціарний власник ТОВ "Софія-граніт".
  • За 2019 рік Ігор вказав річний дохід у 789 432 гривень.
  • Вказав вклад у 56 467 гривень, готівку у розміри 1,2 мільйона гривень, 282 тисячі доларів та 47 тисяч євро.
  • Також задекларував квартири у 149.9 м² та 57.4 м² і машину MERCEDES-BENZ S 450 2008 вартість якої приблизно 15 тисяч доларів.

Скандали

У 2017 році Ігор Негулевський потрапив у гучний скандал через незаконного видобутку піску. У середині липня жителі Нового Бугу стали очевидцями незаконного видобутку піску з місцевого родовища, яке знаходиться на околиціі міста. Від кар’єру від’їхали 4 машини піску, які поїхали у напрямку бази "Софії-граніт", також вантажівки були із помітками "Софії". Тоді ж з’ясували, що за місяць до того було незаконно вивезено на підприємство Негулевського три тисячі тонн піску. Також, його підприємство ухилялося від податків. Бухгалтер занизив податок на прибуток на 154 тисячі гривень і податок на додану вартість на 23 тисячі за що отримали штраф у 85 гривень. Такий же штраф отримав бухгалтер за заниження ПДВ на 329 тисяч гривень.

Ігор Негулевський (фото: фейсбук)

Ігор Негулевський був одним із депутатів, які отримали компенсацію від Верховної Ради за оренду житла в Києві. Це приблизно 20 тисяч при тому, що Ігор має статки мільйони гривень.

Компанія "Софія-граніт" за пів роки депутатства Ігоря Негулевського отримала тендери від держави у розмірі 25 мільйонів гривень і стала однією з головних з експлуатаційного обслуговування та ремонту доріг в Миколаївській області. До того, як Негулевський потрапив до Верховної Ради "Софія-граніт" отримувала тендери тільки на дрібний ремонт сільських доріг або постачання щебеню. Зазначають, що у підприємства лише десять співробітників разом із директором та бухгалтером, такими малими силами зробити якісний і швидкий ремонт неможливо в принципі.

Ресторан "Велюр" скандально відомого нардепа та ресторатора Миколи Тіщенка працював у жорсткий торішній карантин. У квітні 2020 року Ігоря Негулевського помітили при виході із ресторану разом із Тіщенко. Сам Ігор журналістам сказав, що був там, але лише для того, щоб забрати їжу і не пам’ятає чи спілкувався із Миколою.

Дата публікації: 26.05.2021
Дата останньої зміни: 23.09.2021
1