Приходько Наталія

Приходько Наталія

Народна депутатка Верховної Ради України IX скликання від "Опозиційної платформи - За життя"

Всі новини

Приходько Наталія - українська проросійська політикиня, соратник Вадима Столара, ексдепутат Київміськради від "Блоку Петра Порошенка".

Місце народження

Наталія Приходько народилася 29 жовтня 1981 року у Львові.

Освіта

  • 1999 року Приходько завершила Львівську школу із золотою медаллю.
  • У 2004 році Наталія Приходько завершила вищу освіту в Національній академії державної податкової служби України, стала магістром за спеціальністю "Правознавство"

Родина

  • Наталія одружена з Володимиром.
  • Подружжя виховує двоє дітей: сина Тимофія та доньку Меланію.
Приходько Наталія (фото: фейсбук)

Наталія Приходько разом зі своїм чоловіком у подорожі. (Фото: фейсбук)

Кар’єра

Свою кар’єру Наталія Приходько почала одразу після завершення академії, у 2004 році, з посади спеціаліста юрисконсульта у приватному підприємстві ТОВ "Туристична фірма "Яна". Цікаво, що власники цієї фірми батьки народного депутата Столара Вадима, однопартійця Наталії. Столар був народним депутатом від "Партії регіонів" VI скликання та IX скликання від "Опозиційної платформи - За життя" №11 у списку.

З 2008 до 2010 року Приходько обіймала посаду головним спеціалістом відділу правового аналізу та експертизи виконавчого органу Київської міської ради (КМДА).

2010 - 2012 рр. - Наталія працювала в апараті Верховної Ради України.

З 2014 до 2015 року Наталія Приходько призначена на посаду заступниці начальника управління - начальниці відділу організаційно-документального забезпечення діяльності Київського міського голови.

У 2015 році Наталія почала свою політичну кар’єру - її обрали депутаткою Київради від "Блоку Петра Порошенка" - очільником якого був V президент України Петро Порошенко.

Приходько Наталія (фото: фейсбук)

В той самий час була помічницею депутата Верховної Ради VII скликання Віталія Журавського на громадських засадах. Помічниця депутата Верховної Ради VI скликання Вадима Столара на платній основі.

З квітня 2016 року - Наталія Приходько очолювала відділ координації діяльності управління аналітичного забезпечення міського голови  апарату виконавчого органу Київської міської ради.

29 серпня 2019 року Наталія Приходько стала народною депутаткою Верховної Ради України IX скликання від "Опозиційної платформи - За життя", очільником якої є Юрій Бойко, №26 у списку. Членкиня Комітету ВРУ з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України.

Приходько Наталія (фото: фейсбук)

Скандали

Перед Київськими міськими виборами 2015 року Приходько пригощала дітей та влаштовувала свята для дорослих, а також відкривала спортивні й дитячі майданчики. Звідки на це взяла гроші працівниця КМДА - невідомо.

У 2015 році Наталія Приходько задекларувала дохід у 20 тисяч гривень за рік. Але, вже у 2019 році зазначила, що на рахунках в неї 400 тисяч гривень та 4 тисячі доларів готівкою. Всього-на-всього володіє земельною ділянкою у тисячу двісті квадратних метрів, а її чоловік двома квартирами у Києві, у селищі Борова у нього є житловий будинок у п’ятдесят квадратних метрів і магазин-кафетерій площею у сто чотирнадцять квадратних метрів.

Наталію Приходько найбільше звинувачують у тому, що вона досить різко змінила свою політичну позицію:

Перед президентськими виборами 2019 року активісти Приходько агітували за Петра Порошенка.

Але на парламентських виборах Наталія вже була у складі проросійської партії "Опозиційної платформи - За життя". Досить дивно, як за декілька місяців Приходько змінила свою проукраїнську позицію.

Дата публікації: 25.05.2021
Дата останньої зміни: 28.09.2021
1