Резніченко Валентин

Резніченко Валентин

Голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації

Всі новини

Валентин Михайлович Резніченко — генеральний директор ДП "Український державний центр радіочастот" з серпня 2014 року. Голова Запорізької обласної державної адміністрації (20 лютого 2015 — 26 березня 2015), голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації з 26 березня 2015 року до 27 червня 2019 року та з 10 грудня 2020 року.

Валентин Резніченко народився 22 квітня 1972 у Дніпропетровську, Дніпропетровської області, Українська РСР.

Освіта і кар`єра

У 1994 році закінчив Державну металургійну академію України за спеціальністю "Інженер з автоматизації".

Працював інженером з автоматизації інформаційних систем на профільних підприємствах Дніпропетровська.

З 1996 року працював у Групі компаній ТОВ "Український медіахолдинг", в якому очолював підрозділи різних рівнів та напрямків діяльності: преса, радіо, телебачення. Займався розвитком радіомереж, освоєнням та експлуатацією нових радіочастот, розбудовою нових радіомереж по всій Україні.

У 2003 році був призначений на посаду віцепрезидента ТОВ "Український медіа холдинг" (УМХ).

Після продажу Борисом Ложкіним УМХ у 2013 році, Резніченко залишив компанію. А у 2015 році за рекомендацією Ложкіна президент Порошенко призначив Резніченка головою Запорізької обласної державної адміністрації, туди ж перейшов і колишній керівник радіогрупи УМХ Юрій Голик у статусі радника.

Наприкінці 2015-го Коломойський залишив посаду голови Дніпропетровської ОДА, його замінив Валентин Резніченко. Він був головою ДніпроОДА до 27 червня 2019 року.

10 грудня 2020 знову призначений головою Дніпропетровської обласної адміністрації, замінивши на цій посаді Олександра Бондаренка.

Нагороди та відзнаки

Знак відзнаки Держкомфінмоніторингу України — нагрудний знак "За високі досягнення у розвитку системи попередження і протидії легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом" II-го і I-го ступенів.

Лауреат спеціальної премії "Золоте перо" — найвища нагорода в сфері журналістики "За внесок в розвиток українського радіомовлення" (2011)

Лауреат спеціальної премії "Radio Music Awards" — "За внесок у розвиток українського радіо бізнесу".

Орден УПЦ Московського патріархату "1025-річчя Хрещення Київської Русі".

Сім'я

Валентин Резніченко родом із Дніпропетровська. Хто його батьки і подробиці особистого життя невідомі - це для чиновника табу.

Деякі ЗМІ зазначають, що Валентин Михайлович є родичем мультимільйонера Бориса Ложкіна. За неофіційною інформацією, вони нібито двоюрідні брати.

Однак "ЛІГЕБізнесІнформ" вдалося з'ясувати, які насправді у них родинні зв'язки. У інтерв'ю ресурсу ексглава Адміністрації Президента Б. Ложкін повідомив, що Валентин Резниченко - його далекий родич.

Чи є у Резніченка дружина - невідомо. Офіційно він у шлюбі не перебуває. Про його дітей, якщо такі є, теж нічого не відомо.

Соцмережі

Валентин Резніченко у Фейсбуці.

Валентин Резніченко у Телеграм.

Дата публікації: 11.04.2022
Дата останньої зміни: 11.04.2022
1