Агент РФ на Закарпатті готував серію терактів - СБУ

Він планував підпалити декілька автомобілей
Агент РФ на Закарпатті готував серію терактів - СБУ
Агент РФ фото: СБУ
6 Жовтня 2021, 19:32
читать на русском

Служба безпеки України запобігла вчиненню терористичних актів у прикордонному районі Закарпатської області. Перед судом постане агент спецслужб РФ.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Злочинці намагалися вчинити теракти для дестабілізації суспільно-політичної ситуації в регіоні та дискредитації України на міжнародній арені.

Наразі встановлено особу організатора злочинів. За оперативними даними, він переховується на території РФ, але є уродженецем Луганської області. Він був завербований представниками спецслужб РФ для проведення розвідувально-підривної діяльності проти державної безпеки України, - йдеться у повідомленні.

На завдання своїх "кураторів" агент планував вчинення підпалів закордонної дипломатичної установи, декількох автомобілів з іноземною реєстрацією і пошкодити історичний пам’ятник на території Закарпаття.

Крім того, зловмисник підшукував виконавця для вбивства місцевого громадського діяча, за це він "гарантував" 30 тисяч доларів.

Серед інших "завдань" був також збір і передача спецслужбам РФ секретних відомостей про військові об’єкти на території регіону.

Нагадаємо, що Служба безпеки України на Луганщині заблокувала масштабну схему фінансування окупаційної адміністрації "ЛНР".