Аномальне потепління: в Україні різко зміниться погода

Із середини тижня очікуються опади і підвищення температури
Аномальне потепління: в Україні різко зміниться погода
Сніг з дощем (Фото з відкритих джерел)
6 Грудня 2022, 08:09
читать на русском

Цього тижня в Україні очікується зміна погоди. Початок тижня все ще буде морозним та сухим, потім прийдуть опади, а температура підніметься до аномально високих позначок.

Про це розказав синоптик Ігор Кібальчич, передає "Метеопрог".

Новий тиждень почнеться з холодної та сухої погоди, яка поступово зміниться на вологу та аномально теплу, - каже він.

За словами синоптика, у першій половині тижня морозна та суха погода збережеться в більшості областей України, за винятком західної частини, де поступово з півдня надходитиме більш тепла повітряна маса. Найнижчі значення температури прогнозуються у східних та північних областях.

Ігор Кібальчич каже, що з 7-8 грудня починаючи із західних та південно-західних областей в Україні очікується поступове підвищення температури і ослаблення впливу антициклону зі сходу.

У другій половині тижня розпочнуться опади у вигляді снігу та мокрого снігу з поступовим переходом у дощ паралельно з підвищенням температури. Збільшиться також кількість туманів та їх тривалість, - прогнозує синоптик.

Так, за його даними, у південних і центральних областях стовпчики термометрів показуватимуть +7°...+13°.

Нагадаємо, за прогнозом синоптиків перший місяць зими буде не надто холодним та сніжним, як і останні 30 років. У грудні у західних областях, Вінницькій, Житомирській середньомісячна температура буде на градус-півтора вище за норму, на решті території — у межах норми.

Читайте також